Kancelária v Nesebare

Nesebar, Bulharsko – ID 7381
46,200 €
Plocha 45 m2
More 300 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame na kúpu peknú kanceláriu v Nesebar, Bulharsko. Kancelária má 45 m2 a je možné k nej dokúpiť aj garáž.

Pre viac informácií neváhajte kontaktovať makléra!

My z MOJA NEHNUTEĽNOSŤ U MORE Vám ponúkame bezkonkurenčné množstvo kvalitných a overených nehnuteľností. My vám pomôžeme aby ste investovali do správnej nehnuteľnosti, podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme Bulhari a Pôsobíme v Bulharsku celoročne. Naša firma Vám vie zaistiť kúpu, prenájom a celkovú správu nehnuteľnosti a popredajné služby na Bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalšie.

Mestečko Nessebar je jedným z najnavštevovanejších bulharských letovísk na pobreží Čierneho mora. Leží 38 km od Burgasu a 100 km južne od Varny na skalnatom polostrove rovnakého mena, ktorý voľne nadväzuje na piesočné Slnečné pobrežie na juhu.

Mestečko bolo roku 1056 vyhlásené architektonickou a archeologickou rezerváciou. Od roku 1983 je zapísané v zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Pre toto malebné miesto je typická čiernomorská zástavba dvojposchodových drevených domov, tlačiacich sa k sebe v krivolakých uličkách. Atmosféru dotvárajú početné kostoly predovšetkým z byzantského obdobia (kostol Sv. Jána Krstiteľa z 11. stor., Sv. Štefana z 10. stor. s nádhernými nástennými maľbami z obdobia bulharského národného obrodenia i kostol Pantokratora). Najstarším dochovaným kostolom je Bazilika, ktorá pochádza zrejme z 5. stor.. V centre mesta stojí Starý Biskupský palác, ktorý bezpochyby patrí medzi najpôsobivejšie dominanty mesta. Na okraji starého mesta stojí unikátny drevený veterný mlyn. Za návštevu určite stojí aj Archeologické múzeum s rozsiahlou zbierkou ikon a antickou keramikou alebo kláštor Sv. Juraja. Neďaleko prístavu sú dobre zachovalé hradby, v meste je dláždenie z čias stredoveku aj antického Grécka a Ríma. Dláždené, starostlivo udržiavané uličky, staroveké kostoly a zrubové domčeky z 19. storočia dodávajú tomuto mestečku nebývalé kúzlo. Môžete sa tu celé dlhé hodiny túlať a obdivovať ponuku remeselných výrobkov a zoznamovať sa s bohatou minulosťou. Milovník histórie a architektúry sa tu určite nudiť nebude. Nájdete tu aj malé obchody, trhovisko, krčmičky, prístav. Nachádza sa tu hneď niekoľko pláží. V južnej časti mestečka sa nachádza tá najzaujímavejšia pláž, Južná pláž. Zaujímavá je predovšetkým jej dĺžka, a pokiaľ sa zahľadíte pozorne, zistíte, že plynule nadväzuje na pláž, ktorá sa tiahne až od Slnečného pobrežia. Pláž je piesočnatá, s pozvoľným vstupom do mora a ponúka široké spektrum športového vyžitia (futbal, volejbal, ízda na vodnom skútri ai). Pozdĺž piesočnatej pláže na pevnine, 2 km od starého centra sa nachádza nová štvrť. Blízkosť Slnečného Pobrežia ponúka možnosť využiť kompletne ponuky športu a zábavy a ostatných služieb aj v tomto stredisku. Pestrosť a kombinácia histórie s modernými službami a nočné posedenie v reštaurácii na skale nad morom v starom Nesebre sú dôvody na návštevu a trávenie dovolenky na tomto kúzelnom mieste.

Toto úchvatné miesto je ako stvorené pre romantikov, milovníkov nočného života, histórie, kultúry a dobrého jedla. Nessebar by si nemal nechať ujsť nikto, kto chce spoznať Bulharsko a jeho zvyky.

Plocha
45 m2
Úžitková plocha
45 m2
Obchod
100 m
Lekár
150 m
Kaviareň
30 m
Reštaurácia
10 m
Bar
180 m
Škola/škôlka
330 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00