Jedinečný apartmán s 5 spálňami v elitnom rezidenčnom komplexe, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 10724
249,000 €
Plocha 140 m2
Dispozícia 5+kk
Podlažie 2/7
More 100 m
Poplatok za služby 10 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám jedinečný apartmán 5 + kk s celkovou rozlohou 140 m2, ktorý sa nachádza na druhom poschodí zo siedmich poschodí. Dispozícia: obývacia izba s kuchynským kútom, štyri spálne, tri kúpeľne s WC a dve terasy. Cena zahŕňa nábytok a zariadenie.

Arthur je exkluzívny komplex, ktorý zaujme svojou prepracovanosťou a úchvatným výhľadom na záliv. Nachádza sa v krásnom letovisku Sveti Vlas.

Komplex je k dispozícii vám a vašim hosťom:

*zelený, dobre udržiavaný pozemok

* krytý bazén spojený s kúpeľmi, posilňovňou, kaderníctvom a masážnym salónom

*malé golfové ihrisko na streche

*obchod, bar

*bazén pre dospelých, detský bazén s množstvom atrakcií, ležadlá, stany, slnečníky

*detské ihrisko

*recepcia a vrátnik

* podzemné a nadzemné parkovisko

* 24-hodinová bezpečnostná služba a video dohľad

*transfer a prenájom áut

Poplatok za údržbu je 10 €/m2 ročne.

V spoločnosti MY PROPERTY AT MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Sveti Vlas je príjemné mesto na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj malá. Nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené vďaka výstavbe na obľúbenom Slnečnom pobreží. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.

V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora pozvoľný.

Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Je to jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jeseň je jedinečne dlhá a pomerne teplá. V posledných rokoch sa v polovici decembra vyskytli teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, klíma sa ukázala ako veľmi priaznivá pre ľudské zdravie.

Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v prostredí, ktoré rozhodne nie je tak preplnené ako Slnečné pobrežie. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu. Tu môžete nasávať jedinečnú atmosféru a tiež si vychutnať povestnú pohostinnosť miestnych obyvateľov. Sveti Vlas je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku v krásnej prírode, a tiež pre rodiny s deťmi.

Podlažie
2
Počet podlaží
7
Dispozícia
5+kk
Plocha
140 m2
Úžitková plocha
123.2 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
110 m
Lekár
380 m
Kaviareň
410 m
Reštaurácia
70 m
Bar
200 m
Škola/škôlka
660 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00