Jedinečný 2+kk, luxusný balneokomplex, v blízkosti najväčšieho minerálneho prameňa, Velingrad

Velingrad, Bulharsko – ID 6076
99,000 €
Plocha 75 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 5/5
Stav K nastěhovanie

Ponúkame na predaj kompletne zariadený dvojizbový byt s celkovou rozlohou 75,5 m2, ktorý sa nachádza na piatom a poslednom poschodí komplexu Sveti Spas v južnej časti balneologického strediska Velingrad, okres Pazardžik, Bulharsko. Dispozícia: vstupná hala, obývacia izba s jedálenským a kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC a terasa s panoramatickým výhľadom a juhovýchodnou orientáciou. Komplex spolu s okolitým parkom okolo rieky Čepinskej tvorí uzavretú rekreačnú dedinu v najkrajšej časti Velingradu. Nachádza sa v južnej časti Velingradu na brehu rieky Čepinskej, vedľa najväčšieho minerálneho prameňa - kúpeľov Radon a 700 metrov od prírodnej rezervácie Kleptuza. Táto stránka

kút krajiny, obdarený liečivými darmi, je známy už od staroveku, kde boli vybudované rímske a turecké kúpele, neskôr opísané v cestopisoch Aleka Konstantinova a Ivana Vazova. Zdroj zdravia a dlhovekosti - Nanebovstúpenie Pána sa v tejto oblasti oslavuje dodnes - sviatok svätého Váňa, ktorý podľa kresťanského náboženstva prináša uzdravenie a ochranu pred katastrofami.

Balneokomplex je určený na celoročné bývanie a balneoterapiu. Komplex zodpovedá päťhviezdičkovej kategorizácii a pozostáva z: obytnej časti, lekársko-diagnostického centra, zábavného centra

zariadenia a služby. Komplex Balneo Saint Spas ponúka letiskovú kyvadlovú dopravu, prenájom áut a taxi služby, ako aj 24-hodinové strážené parkovisko. Poplatok za údržbu je 12 €/m2 ročne.

Top ponuka, odporúčame!

Našou najväčšou pýchou sú naši spokojní zákazníci.

Znovu a znovu posilňujeme našu prestíž a dôveru tým, že poskytujeme odborné poradenstvo a zdieľame naše názory s našimi klientmi, ktorí sú dlhodobými užívateľmi nehnuteľností, ktoré úspešne kúpili podľa plánu v sľúbenom termíne.

V každom prípade, ktorý spravujeme, sa o vás nielen staráme a poskytujeme odborné poradenstvo, ale aj pridávame hodnotu do vášho života a prispievame k zlepšeniu vašej ekonomickej situácie dobrým investovaním vašich peňazí.

Náš vzťah sa nákupom nekončí, ale len začína! Sme vašimi susedmi a partnermi, a to nielen počas doby vlastníctva vybranej nehnuteľnosti.

Chráňte svoje peniaze pred megainfláciou rozumným investovaním do vlastnej nehnuteľnosti na pláži. Ceny v Bulharsku sú TERAZ o polovicu nižšie ako v iných krajinách EÚ.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva, vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Podlažie
5
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Plocha
75 m2
Úžitková plocha
62 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
2 km
Lekár
3 km
Kaviareň
1 km
Reštaurácia
380 m
Bar
2 km
Škola/škôlka
650 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00