Investičný byt tri poschodia , tri kúpeľne v blízkosti pláže na Cypre

Trikomo, Cyprus – ID 8767
350,000 €
Plocha 140 m2
Dispozícia 3+1
Podlažie 1/3
More 300 m
Stav Výstavba
Obdobie Celoročne

Chcete bezpečne ochrániť svoje financie pred infláciou ? Hľadáte nehnuteľnosť na Cypre priamo od developera? Potom ste na správnom mieste. U nás neplatíte províziu za sprostredkovanie obchodu, sme agentmi developera, kupujete priamo od predávajúceho. Pomôžeme vám zamilovať sa do perly Stredomoria, Cypru.

Aktuálne ponúkame možnosť získať investičný apartmán v tomto hotelovom projekte za bezkonkurenčných podmienok.

Termín odovzdania je približne za rok, rok a pol. Splácať však môžete až 72 mesiacov bez akéhokoľvek navýšenia!

Po odovzdaní môžeme byt okamžite prenajať a čiastočne zaplatiť kúpnu cenu, máme splátkový kalendár na 6 rokov bez navýšenia!

Apartmány 3+1 majú tri podlažia , štyri kúpeľne, tri terasy , z toho veľkú strešnú a spoločný bazén. Nachádzajú sa 300 m od pláže na Cypre vedľa aquaparku v luxusných projektoch, kúsok od mora. Súčasťou projektov bude aj luxusný jachtársky klub.

K dispozícii je veľká strešná terasa , na ktorej je možné postaviť pergolu , jacuzzi a gril na mieru. Apartmány majú aj vlastný bazén. Hneď vedľa sa nachádza veľký aquapark, je to naozaj výborná investícia na prenájom a ušetrenie peňazí. Cena prenájmu za noc cca 400 eur , potenciál prenájmu je minimálne 100 dní v roku. S prenájmom vieme dokonale poradiť. Developer udržiava komplex, aby všetko perfektne fungovalo.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Projekt má bohatú infraštruktúru v rámci samotného rezortu a pozdĺž pláže. Môžete sa tešiť na kúpele , bazény , fitness , detské ihrisko , vodné parky , kaviarne reštaurácie , plážové bary a mnoho ďalšieho. S klientskou kartou vám zabezpečíme prístup do všetkých infraštruktúr všetkých projektov tohto developera na celom ostrove.

Developer s hrdosťou predstavuje členskú kartu, ktorá umožňuje klientom využívať jedinečné privilégiá a výhody vo všetkých projektoch developera , to zahŕňa prístup do infraštruktúry developera a 10% zľavy v reštauráciách + ďalšie výhody.

Sami vlastníme nehnuteľnosti a dokonale poznáme miestny trh. Postaráme sa o všetky služby pred a po predaji vrátane prenájmu vašej nehnuteľnosti.

Podlažie
1
Počet podlaží
3
Dispozícia
3+1
Plocha
140 m2
Úžitková plocha
120 m2
Terasa
67 m2
Balkón
20 m2
Bazén
20 bazénov
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
4 km
Lekár
22 km
Kaviareň
360 m
Reštaurácia
70 m
Bar
370 m
Škola/škôlka
6 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00