Farma s ubytovaním pre hostí, množstvo ovocných stromov, Fuente Alamo

Fuente Alamo, Španielsko – ID 10628
185,000 €
Plocha 2000 m2
Dispozícia atypický
More 27 000 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Ponúkame na predaj krásny vidiecky dom, ktorý stojí na kompletne oplotenom pozemku s rozlohou 2000 m2. Nehnuteľnosť ponúka dve spálne, jednu kompletnú rodinnú kúpeľňu, ústredné kúrenie, kompletne vybavenú kuchyňu, súkromný bazén, priestor na grilovanie, garáž, zimnú záhradu/slnečnú miestnosť, športový areál, mobilný dom s dvoma spálňami, kúpeľňou, obývacou izbou a kuchyňou. To všetko sa nachádza v Balsapintada, Fuente Alamo, veľmi pokojnej oblasti obklopenej prírodou.

Nehnuteľnosť je na jednej úrovni a ponúka veľkú obývaciu izbu so stropným ventilátorom a krbom. Z obývacej izby máme prístup na krytú verandu s veľkými oknami, z ktorej je výhľad na bazén a záhradu. Je to skvelé miesto na oddych a vychutnávanie teplého španielskeho slnka v chladnejších mesiacoch. Kuchyňa má žulovú pracovnú dosku a dostatok úložného priestoru a prístup na terasu. Obe spálne sú priestranné a majú prenosné klimatizačné jednotky. Rodinná kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom.

Na tomto pozemku s rozlohou 2 000 m2 sa nachádza súkromný bazén s rozmermi 10x4 m2 s terasou na opaľovanie, oplotený športový areál a miesto na grilovanie. K dispozícii je aj garáž, ktorá sa v súčasnosti využíva ako sklad. V rámci pozemku sa nachádza ďalší oplotený areál, kde má majiteľ mobilný dom, ktorý ponúka ďalšie dve spálne, kúpeľňu, obývaciu izbu a kuchyňu. To poskytuje ideálne ubytovanie pre vašich hostí. Na zvyšku vonkajšieho pozemku sa nachádza množstvo ovocných stromov vrátane citrónovníkov, pomarančovníkov a olivovníkov, viniča, fíg a mandľovníkov. K dispozícii je parkovisko mimo cesty s elektrickou bránou.

Skvelá príležitosť byť v blízkosti miest, ale zároveň v tichu a na vidieku.......

Farma sa nachádza v obci Balsapintada, niekoľko minút od centra mesta Fuente lamo a 35 minút od pobrežia Bah a de Mazarron. Aj pre milovníkov golfu je golfové ihrisko Hacienda del lamo vzdialené len 5 minút. V okruhu 15-30 minút sa nachádzajú najdôležitejšie mestá regiónu, Murcia a Cartagena. Veľmi dobré spojenie je aj na medzinárodné letisko Murcia vzdialené 10 minút a Alicante 60 minút. Dohodnite si schôdzku ešte dnes.

Počet podlaží
1
Dispozícia
atypický
Plocha
2000 m2
Pozemok
2001 m2
Úžitková plocha
1999 m2
Terasa
Áno
Garáž
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
1998 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
2 km
Lekár
2 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
430 m
Bar
2 km
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00