Fantastický mezonet 4+kk, priestranná terasa, kaviareň

Kaviareň, Bulharsko – ID 4046
195,000 €
Plocha 210 m2
Dispozícia 4+kk
Podlažie 3/4
More 600 m
Stav K nastěhovanie
Ponúkame vám krásny mezonetový apartmán 4 + kk s celkovou rozlohou 210 m2 s veľkou terasou na každom poschodí. Apartmán sa nachádza na treťom a štvrtom poschodí s výťahom v komplexe Kaliakria Resort. Na prvom poschodí samotného apartmánu sa nachádza veľmi priestranná obývacia izba s veľkým kuchynským kútom v tvare písmena U, dve spálne a dve kúpeľne s WC, pričom jedna kúpeľňa má sprchovací kút a druhá vaňu + bidet. Na prvé poschodie vedú veľmi kvalitné kamenné schody. Na poschodí sa nachádza priestranná spálňa, samostatná šatňa a veľmi veľká kúpeľňa - jacuzzi, vaňa, dve umývadlá, toaleta, bidet, sprchovací kút, priestor na práčku. Predáva sa bez nábytku. Jedinečný výhľad na more z oboch poschodí apartmánu.
Vybavenie apartmánu: Mramorový krb na drevo - klimatizačná jednotka na každom poschodí, kvalitné okná s dvojitým zasklením, výborná izolácia, podlahy z prírodného kameňa, podlahové kúrenie v kúpeľniach
Radi vám pomôžeme s nábytkom a zariadením apartmánu.
Rezort Kaliakria je orientovaný na juh a nachádza sa v srdci takzvanej bulharskej golfovej riviéry, s pravdepodobne najlepším a najmalebnejším výhľadom v oblasti. Z apartmánov sa naskytá výhľad na golfové ihrisko Thracian Cliffs, ako aj na záliv Kavarna, ktorý sa tiahne od mysu Kaliakra až po Albenu a Zlaté piesky. Rezort Kaliakria, ktorý navrhli španielski architekti známi svojimi luxusnými vilami na pobreží Costa del Sol, ako aj bulharskí architekti, spája osvedčený koncept stredomorského pobrežia s miestnym bulharským architektonickým štýlom. Drevené pergoly, kované ploty, teplé farby, budovy medzi dláždenými kamennými cestičkami, zelené záhrady.
V rezorte sa nachádza reštaurácia, bar pri bazéne, plážový bar, detské ihrisko, zdravotné a wellness centrum. Požičovňa bicyklov, jazda na koni, rybolov, lukostreľba, golfové ihrisko, tenisové kurty v blízkosti.
V susednom stredisku Topola Skies sa nachádza aquapark a akčný park.
Pláž Heros 3,7 km
Pláž Adora 4,2 km
Pláž Bendida 6,7 km
Pláž Argata 6,1 km
Na pláž a z pláže premáva pravidelná autobusová doprava.
Údržbový poplatok je 1370 eur ročne
Zaujímavá ponuka, odporúčame!
Topola je pokojná rekreačná dedina, ktorá v posledných rokoch prešla rýchlym rozvojom - mnohí investori odkúpili pozemky a postavili množstvo rekreačných komplexov so zábavnými a kúpeľnými centrami. Obzvlášť zaujímavá je vilová zóna obce. Infraštruktúra je veľmi dobre rozvinutá - cesty vo veľmi dobrom stave, všetky moderné zariadenia. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza najväčšie golfové ihrisko na pobreží Severného Čierneho mora "Black Sea Rama" a dve ďalšie golfové ihriská.
Obec je bohatá na minerálne vody a íly, čo je výborným predpokladom pre rozvoj kúpeľného turizmu. Oblasť je ekologicky čistá, ďaleko od veľkých priemyselných podnikov.

Kaviareň 7 km
Balčik 14 km
Albena 31 km
Zlaté piesky 41 km
Varna 57 km
Podlažie
3
Počet podlaží
4
Dispozícia
4+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
210 m2
Úžitková plocha
180 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
1 km
Lekár
5 km
Kaviareň
5 km
Reštaurácia
60 m
Bar
770 m
Škola/škôlka
5 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00