Dvojizbový apartmán v Budve

Budva, Čierna Hora – ID 7168
220,000 €
Plocha 62 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 4/4
More 600 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Letná sezóna

Dvojizbový apartmán na predaj v Budve v pokojnej lokalite v blízkosti mora.

Apartmán má rozlohu 62 m2 a nachádza sa na 4. poschodí.

Dispozícia apartmánu: obývacia izba spojená s otvorenou kuchyňou, dve spálne, kúpeľňa a 2 terasy.

Byt je zariadený a vybavený a predáva sa so všetkým nábytkom.

V cene je zahrnuté garážové parkovacie miesto.

V pešej vzdialenosti od bytu sa nachádzajú obchody, kaviarne, reštaurácie, pošta, autobusová stanica a všetky ostatné dôležité inštitúcie.

Byt sa nachádza len 600 m od mora.

Budva s osadami Boreta, Bečiči, Rafajloviči, Pržno, Miločer, Sveti Stefan, Reževičići a Perazića tvoria jednu z najkrajších riviér a pobreží. Vyznačuje sa intímnymi, skrytými zátokami, malými tichými prístavmi, čistým pieskom, bujnou stredomorskou vegetáciou.Budva je známa svojimi rozsiahlymi krásnymi plážami (hrubý a jemný piesok, drobné kamienky). V meste a jeho hotelových komplexoch je čulý športový, zábavný, spoločenský a kultúrny život. Hotelové komplexy, väčšinou takmer samostatné hotelové mestečká, ako je Slovenská pláž, sa nachádzajú mimo starého mesta, za jeho hradbami, v blízkosti mora. Spomedzi pláží v Budve získali prestížnu Modrú vlajku tieto pláže: "Blue Beach", "S&I Beach Life", "Escallera" a "Mogren I". Prvé tri sa nachádzajú v Jazskom zálive, sú piesočnaté a dostanete sa k nim po 500-metrovej odbočke z Jadranskej magistrály západne od Budvy.

V centrálnej časti čiernohorského pobrežia leží starobylé mesto Budva, v súčasnosti azda najobľúbenejšie turistické letovisko v Čiernej Hore. Ak sa vydáte po diaľnici, ktorá kopíruje pobrežie od Kotorského zálivu smerom k Skadarskému jazeru, približne v polovici cesty sa dostanete do obľúbenej destinácie Budva. Mesto leží v širokom Budvanskom zálive a pred nepriaznivým počasím z vnútrozemia ho chránia pohoria Lovćen a Paštroviči.

Podlažie
4
Počet podlaží
4
Dispozícia
3+kk
Plocha
62 m2
Úžitková plocha
58 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
100 m
Lekár
300 m
Kaviareň
50 m
Reštaurácia
70 m
Bar
180 m
Škola/škôlka
100 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00