Dvojdom s bazénom na južnej strane ostrova Vir, 260 m od mora

Vir, Chorvátsko – ID 10717
510,000 €
Plocha 350 m2
Dispozícia 4+kk
More 260 m
Stav Výstavba
Obdobie Letná sezóna

Krásny, moderný dvojdom s bazénom je na predaj na južnej strane ostrova Vir. Nachádza sa len 260 m od mora.

Dom pozostáva z dvoch podlaží. Prízemie tvorí krytý vstup, chodba, toaleta, kuchyňa s jedálňou a obývacia izba, schodisko na prvé poschodie a krytá terasa. Rozloha prízemia je 55,57 m2. Na prvom poschodí sa nachádza chodba, kúpeľňa a tri spálne, z ktorých jedna má vlastnú kúpeľňu. Rozloha prvého poschodia je 57,39 m2.

Rozloha záhrady je 100 m2, bazén má 15 m2 a k domu patria aj dve parkovacie miesta.

Celková čistá úžitková plocha tejto bytovej jednotky s opísanými prístavbami je 133,50 m2.

Keďže túto nehnuteľnosť predáva právnická osoba, t. j. spoločnosť, kupujúci neplatí daň z predaja nehnuteľnosti.

Budova je vo výstavbe a nasťahovanie je plánované na jar 2024.

Dom je postavený z tehlových tepelných blokov s tepelnou izoláciou z polystyrénu s hrúbkou 10 cm. Podlahu tvorí dlažba a laminát. Okná sú z PVC materiálu s trojvrstvovým sklom, elektrickými žalúziami a sieťkami proti hmyzu. V každej spálni a v obývacej izbe je jedna klimatizácia. Vstupné dvere do domu sú zabezpečené proti vlámaniu.

Kryt bazéna je fóliový. Príprava na vykurovanie je urobená a je vybavená automatickým dopĺňaním vody. Vedľa bazéna sa nachádza vonkajšia sprcha.

Táto nehnuteľnosť by mala mať energetický certifikát A.

Dom je napojený na kompletnú infraštruktúru.

Ostrov Vir je jedným z najznámejších turistických centier v Chorvátsku. Ostrov Vir sa nachádza na samom severozápade Zadarskej župy. Obklopuje ho Virské more a Povljanský prieliv, ako aj množstvo menších zátok. S pevninou je spojený mostom.

Členité pobrežie ostrova Vir, dlhé 31,43 km, zdobí množstvo pláží, od piesočnatých, kamienkových až po skalnaté, kamenisté, od preplnených, organizovaných pláží s rôznym vybavením až po intímne zátoky, ako súčasť nedotknutej prírody. Vďaka plážam na ostrove Vir, ktoré sa čiastočne nachádzajú pri borovicových lesoch s krištáľovo čistým morom, je tento ostrov ideálny na rodinnú dovolenku.

Okrem turistiky v letných mesiacoch je Vir ideálnou oázou pokoja pre rodinný život v zime. Nachádza sa tu všetka potrebná občianska vybavenosť: škola, škôlka, obchody, autobusová stanica, reštaurácie a kaviarne.

Vir je vzdialený 26 km od Zadaru a 12 km od najbližšieho mesta Nin.

Sme realitná kancelária s dlhoročnými skúsenosťami. Profesionálne a férovo vám poradíme s výberom. Postaráme sa o to, aby kúpa vami vybranej nehnuteľnosti prebehla hladko a bez starostí. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane prevodu inžinierskych sietí a všetkých zápisov.

Pozrite si našu webovú stránku, kde nájdete ďalšie zaujímavé a aktuálne ponuky.

Mojím cieľom je získať informácie.

Počet podlaží
2
Dispozícia
4+kk
Plocha
350 m2
Pozemok
250 m2
Úžitková plocha
133.5 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
70 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
550 m
Lekár
1 km
Kaviareň
410 m
Reštaurácia
230 m
Bar
310 m
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00