Dom s nádherným výhľadom na more, v prvej línii, vzácny nález, Byala

Byala, Bulharsko – ID 3314
222,000 €
Plocha 300 m2
Dispozícia atypický
More 50 m
Stav K nastěhovanie

Vzácny nález! Nehnuteľnosť pre odhadcu v prvej línii s nádherným výhľadom na more. Ponúkame vám ekologický dom pár krokov od pláže v pokojnom prímorskom mestečku Byala. Dom je vyrobený z celých cédrových kmeňov fínskou technológiou a má certifikát ECO 1. Na zachovanie myšlienky ekológie a jednoty s prírodou je na dvore použitý kameň.

Zastavaná plocha domu je 300 m2. Dom je postavený na pozemku s rozlohou 947 m2. Na dvore sa nachádza vydláždená plocha na posedenie, gril a parkovacie miesto. Dom môže fungovať ako malý rodinný hotel s možnosťou prenájmu izieb na prenocovanie. Vzdialenosť od domu k pláži je len 50 metrov. Vzdialenosť do centra mesta a celoročne otvoreného supermarketu, polikliniky, lekárne, športovísk a celej občianskej infraštruktúry je 500 metrov. Dom je ideálnym riešením pre skutočných znalcov prírody a vyznávačov ekologického životného štýlu. Vhodný pre ľudí, ktorí chcú tráviť čas v pokojnej atmosfére a zároveň si vychutnávať výhľad na more. Dom má tri podlažia. Na prvom poschodí je kuchyňa a krčma ( nefunguje už niekoľko rokov, na ďalších dvoch poschodiach je obytná časť, ktorá pozostáva z priestrannej obývacej izby s priestorom na spanie a vlastnou kúpeľňou na druhom poschodí a štyroch spální, z ktorých každá má vlastnú kúpeľňu na treťom poschodí. Dom má na každom poschodí priestranné terasy s panoramatickým výhľadom na more, ktoré zostanú navždy. Pred domom nebude prebiehať žiadna výstavba. Pred domom je pozemok, ktorý patrí obci a na ktorom sa nachádza malá technická budova. Dom potrebuje rekonštrukciu, rokovanie o cene je možné. Potrebuje opraviť strechu, osviežiť fasádu a zábradlie, osviežiť podlahy v izbách, oplotenie. Veľký priestor, ktorý fungoval ako pohostinstvo, je možné tiež opraviť a prevádzkovať. K dispozícii sú všetky potrebné priestorové požiadavky na obnovenie prevádzky. Dom má septik, ale dá sa veľmi jednoducho napojiť na kanalizáciu, ktorá je 10 metrov od domu. Posledná fotografia v galérii patrí susednému domu, ktorý je identický a už bol zrekonštruovaný. Nehnuteľnosť má veľký investičný potenciál. Odporúčame ju!

My v spoločnosti MOJE NEHNUTEĽNOSTI NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Byala je administratívne centrum nachádzajúce sa v centrálnej časti bulharského pobrežia medzi dvoma medzinárodnými letiskami - 50 km od letiska Varna a 60 km od letiska Burgas. Mesto ponúka všetko, čo potrebujete pre pohodlnú rodinnú dovolenku a celoročné bývanie: obchody, banku, nemocnicu, školu, poštu, reštaurácie a kaviarne, salóny krásy, štadión a ďalšie. Pobrežie je charakteristické kombináciou morských zátok, pláží dlhých viac ako 6 km, piesočných dún a malebných bielych skál. Byala je tiež známym centrom vinárstva.

Počet podlaží
3
Dispozícia
atypický
Výhľad na more
Áno
Plocha
300 m2
Pozemok
947 m2
Úžitková plocha
300 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Zastavaná plocha
300 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
330 m
Lekár
220 m
Kaviareň
5 km
Reštaurácia
80 m
Bar
80 m
Škola/škôlka
90 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00