Dom na pláži s fascinujúcim výhľadom na more, La Azohia, Španielsko

La Azohia, Španielsko – ID 10658
589,900 €
Plocha 664 m2
Dispozícia 4+kk
More 150 m
Stav K nastěhovanie

Buďte na pláži prví!

Predstavujeme vám výnimočnú vilu na pláži v žiadanej lokalite La Azohía, San Ginés! Táto nádherná vila s rozlohou 153 m2 je elegantne zasadená na veľkorysom pozemku s rozlohou 664 m2 a môže sa pochváliť 3 spálňami, 2 kúpeľňami (z toho 1 s vlastnou kúpeľňou), priestrannou obývacou izbou s jedálňou, ktorú zdobí útulný krb, plne vybavenou kuchyňou a fascinujúcim výhľadom na more. Súčasťou tohto pozoruhodného balíka je aj praktická garáž.

Poloha tejto nehnuteľnosti je skutočne výnimočná a získala si povesť jednej z najžiadanejších oblastí v Mazarróne. San Ginés je známe svojou pokojnou atmosférou a ponúka priamy prístup k moru a malebnej promenáde. Okolie nehnuteľnosti zdobia rozsiahle upravené plochy spolu s garážou a dostatkom parkovacích miest v zadnej časti. Predná záhrada sa môže pochváliť nádherným výhľadom na more a priamym prístupom na pláž a promenádu. Okrem toho je tu potenciál na pridanie súkromného bazéna, ktorý by tento prímorský raj ešte viac zveľadil.

Po vstupe do vily vás privíta svetlá a priestranná obývacia izba a jedáleň s očarujúcim krbom a panoramatickým výhľadom na more a vašu sviežu záhradu. Obývacia izba a jedáleň plynule prechádza do priestrannej verandy, kde si môžete vychutnať stolovanie pod holým nebom s výhľadom na more. Plne vybavená kuchyňa sa môže pochváliť otvoreným oblúkom do jedálne, čo vám umožní vychutnať si výhľad na bočnú záhradu počas prípravy jedla.

Do spální sa pohodlne dostanete cez priestrannú chodbu a každá je vybavená vstavanými skriňami. Všetky tri spálne sú veľkorysé a pre väčšie pohodlie sú vybavené stropnými ventilátormi. Hlavná spálňa sa môže pochváliť úchvatným výhľadom na more a záhradu a má luxusnú vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Druhá kúpeľňa je rovnako priestranná a je vybavená sprchovacím kútom.

Táto nehnuteľnosť ponúka nielen lákavý pobrežný životný štýl, ale ukrýva aj obrovský potenciál na zvýšenie svojej hodnoty pridaním súkromného bazéna, čo z nej robí výnimočnú investičnú príležitosť. Jeho prvotriedna pobrežná poloha zaručuje nekonečné možnosti opaľovania, užívania si pláže a dokonca aj generovania príjmov z prenájmu.

La Azohía, kde sa táto nehnuteľnosť nachádza, je známa svojou krištáľovou vodou a úžasnými prírodnými krásami, ktoré vysoko oceňujú milovníci potápania. Na pláže starostlivo dohliada starostlivo zrekonštruovaná veža Santa Elena, ktorá je zapísaná na zozname kultúrneho dedičstva. Tieto pláže La Azohía hrdo uchovávajú najlepšie stredomorské námorné tradície. Neďaleké reštaurácie pokúšajú vaše chuťové poháriky vynikajúcimi miestnymi morskými špecialitami.

Ako vidíte, vďaka svojej vyhľadávanej pobrežnej polohe predstavuje táto lokalita pozoruhodnú príležitosť na získanie nehnuteľnosti, v ktorej sa môžete oddávať slnku a moru alebo do nej rozumne investovať. Nenechajte si túto príležitosť ujsť a preskúmajte nádherné pláže Mazarrónu s certifikátom Q, ako sú Playa de Bahía, Playa de Bolnuevo, Playa del Castellar, Playa Nares a Playa de Rihuete. Vychutnajte si pobrežný život v jeho najlepšej podobe!

Počet podlaží
1
Dispozícia
4+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
664 m2
Pozemok
665 m2
Úžitková plocha
153 m2
Terasa
Áno
Garáž
Áno
Zastavaná plocha
160 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
1 km
Lekár
7 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
330 m
Bar
330 m
Škola/škôlka
740 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00