dom 4+1, všetko v pešej vzdialenosti, vhodný na prenájom, Mazarron

Puerto de Mazarrón, Španielsko – ID 6993
160,000 €
Plocha 110 m2
Dispozícia 4+1
More 150 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Ponúkame vám na predaj radový rodinný dom s rozlohou 90 m2 na dvoch podlažiach s prednou a zadnou terasou na pozemku s rozlohou 110 m2. Lokalita je ideálna, pretože sa nachádza v tesnej blízkosti pláže a všetkej občianskej vybavenosti. Nehnuteľnosť ponúka 3 spálne, klimatizáciu, 2 kompletné kúpeľne, kuchyňu, technickú miestnosť, špajzu a gril.

Na prízemí máme priestrannú obývaciu izbu, kúpeľňu, spálňu a plne vybavenú kuchyňu.

Z kuchyne je prístup na veľkú zadnú terasu, ktorá je v súčasnosti krytá a čiastočne uzavretá. V tejto časti sa nachádza letná kuchyňa, plne vybavená kúpeľňa a veľká špajza/úžitkový priestor, kde je umiestnená práčka. Zvyšok terasy je otvorený.

Spálňa na tomto poschodí je priestranná so vstavanou skriňou.

Obývacia izba je priestranná a svetlá s priamym vstupom na prednú terasu, kde si môžete užívať letné popoludnia a stolovanie pod holým nebom.

Z obývacej izby vedie schodisko na prvé poschodie.

Na prvom poschodí máme mimoriadne veľkú hlavnú spálňu so vstavanou skriňou a balkónom s markízou a ďalšiu priestrannú a svetlú spálňu, ktorá má tiež balkón a markízu. Rodinná kúpeľňa na tomto poschodí je dostatočne veľká.

Tento mestský dom sa nachádza v Puerto de Mazarr v blízkosti všetkých zariadení občianskej vybavenosti a len pár minút od pláží.

Ako vidíte, máte možnosť získať nehnuteľnosť, aby ste si mohli užívať slnko a pláž na dovolenke alebo ako investíciu, pretože sa nachádza v pobrežnej oblasti a trh s prenájmom je rušný.

Zátoka Mazarron je ideálna pre ľudí, ktorí milujú vodné športy a mnoho ďalších, ako napríklad plachtenie, rybolov alebo potápanie. Mazarron je jednou z tradičných slnečných a plážových destinácií regiónu Murcia, ktorý má viac ako 35 km pobrežia, z ktorého väčšina je nedotknutá. Mnohé z pláží v Mazarronskom zálive boli ocenené Modrou vlajkou za kvalitu kúpania a služieb.

Pláže v Mazarrone získali certifikát kvality Q pre tieto pláže: Bolnuevo Beach, Playa del Castellar, Nares, Playa de Rihuete.

Počet podlaží
2
Dispozícia
4+1
Plocha
110 m2
Pozemok
107 m2
Úžitková plocha
106 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Zastavaná plocha
105 m2
Obchod
230 m
Lekár
440 m
Kaviareň
100 m
Reštaurácia
170 m
Bar
140 m
Škola/škôlka
220 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00