Dom 3+kk s citrónovníkmi, skvelá lokalita, najvyššia cena, Camposol

Camposol, Španielsko – ID 5812
97,995 €
Plocha 119 m2
Dispozícia 3+kk
More 15 000 m
Stav K nastěhovanie
Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Využite možnosť hrať golf počas celého roka, vďaka polohe domu si užijete teplo a neobmedzenú možnosť hrať golf aj v zimných mesiacoch.

Nádherná príležitosť na kúpu tejto radovej vily! Môže sa pochváliť nádherným, ničím nerušeným výhľadom na okolie a vzdialené hory.

Výhodou tejto vily v štýle Rebecca je aj vlastná kúpeľňa vedúca z hlavnej spálne, krb, predná a zadná terasa a strešné solárium s úchvatným výhľadom. Vila má tiež siete proti komárom, mreže a okenice.

Brána pre peších vás zavedie do prednej záhrady s krásnym vysadeným záhonom a radom ovocných stromov vrátane citrónovníka a lipy. Po niekoľkých schodoch sa dostanete na otvorenú prednú terasu s nerušeným výhľadom na okolitú krajinu, hory a vzdialený výhľad na golfové ihrisko. Je to skvelé miesto na oddych alebo večeru pod holým nebom, a ak si to želáte, môžete si zastrešením a zasklením vytvoriť priestrannú slnečnú miestnosť a užívať si viac priestoru po celý rok. K dispozícii je aj praktický vonkajší vodovodný kohútik.

Pri vstupe do nehnuteľnosti máme k dispozícii veľký salónik s otvoreným jedálenským priestorom a množstvom prirodzeného svetla prenikajúceho cez okná. K dispozícii je krb na drevo, elektrické kúrenie a dva stropné ventilátory, ktoré zabezpečia vaše pohodlie počas celého roka. V kuchyni je množstvo nástenných a spodných skriniek a dostatok priestoru na pracovnej doske. K dispozícii je množstvo bielej techniky (umývačka riadu, chladnička s mrazničkou a mikrovlnná rúra s elektrickou rúrou a varnou doskou). Odtiaľto máme prístup na zadnú terasu s technickým priestorom s práčkou a úložným priestorom. Z tohto priestoru vedú schody na priestranné strešné solárium s ďalšími úložnými priestormi. Zo strechy je nádherný výhľad na ďaleké hory. Je to ideálny priestor na relaxáciu a osvojenie si stredomorského životného štýlu.

Na konci obývacej izby je oblúk vedúci do dvoch dvojlôžkových spální a hlavnej kúpeľne. Hlavnú spálňu súčasní majitelia vkusne rozšírili a pridali do nej šatník a vlastnú sprchovú miestnosť. Hlavná spálňa má stropný ventilátor, nástenný elektrický radiátor a vstavané skrine. Pri prechode do kúpeľne sa nachádza šatňa s ďalšími vstavanými skriňami. Kúpeľňa pozostáva zo sprchového kúta, WC, umývadla so zrkadlom a nástenného elektrického radiátora. Spálňa dva má tiež vstavané skrine, stropný ventilátor a nástenný elektrický radiátor. Hlavná kúpeľňa pozostáva z vane so sprchovacím kútom, WC a umývadla so zrkadlom.

Na bočnej strane nehnuteľnosti sa nachádza aj hospodárska budova, ktorá je pôdorysne zhodná s domom a v súčasnosti sa využíva ako sklad.

Odporúčame obhliadku, aby ste ocenili polohu a nádherný výhľad na hory z prednej terasy a strešného solária a priestranné ubytovanie.

Camposol ťaží z dvoch obchodných centier, v oboch sa nachádza množstvo miestnych zariadení vrátane zdravotného strediska, lekárne a komunitného centra a 18-jamkového golfového ihriska a klubovne. Nedávno pribudlo detské ihrisko a futbalové ihrisko.

Camposol sa nachádza 15 minút jazdy autom od krásnych stredomorských pláží a 30 minút od medzinárodného letiska Murcia a 1 hodinu od Alicante.

Počet podlaží
1
Dispozícia
3+kk
Plocha
119 m2
Pozemok
119 m2
Úžitková plocha
118 m2
Terasa
Áno
Zastavaná plocha
117 m2
Pivnica
Áno
Obchod
3 km
Lekár
910 m
Kaviareň
3 km
Reštaurácia
2 km
Bar
3 km
Škola/škôlka
7 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00