Dom 3+1 za cenu pozemku, 5 km od mora a od Kavarny, Mogilište

Mogilishte, Bulharsko – ID 6327
40,000 €
Plocha 2800 m2
Dispozícia 3+1
More 5 000 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame prízemný dom na celkovú rekonštrukciu za cenu pozemku. Nachádza sa v obci vzdialenej len 5 km od mora. Dom bol postavený v roku 1969, od roku 2006 je neobývaný. Dispozícia domu je 3+1, tiež kúpeľňa s WC, chodba a technická miestnosť, zastavaná plocha je 100m2. Dom má obecnú vodu a elektrinu. Odpad sa rieši pomocou septiku. Vykurovanie je možné pomocou kachlí, dom má komín. Pozemok 2800m2, veľmi dobre udržiavaný. Celý pozemok je oplotený. Na pozemku sa nachádza niekoľko ovocných stromov a novo vysadené lieskové orechy. Pozemok má veľký potenciál pre každého pestovateľa ovocia a zeleniny alebo chov hospodárskych zvierat.

Našou najväčšou pýchou sú naši spokojní zákazníci.

Opakovane sme si posilnili prestíž a dôveru odborným poradenstvom a zdieľaním našich názorov s klientmi, ktorí sa tešili z dlhodobého užívania nehnuteľnosti a úspešne ju kúpili podľa plánu v sľúbenom termíne.

V každom prípade, ktorý spravujeme, sa o vás nielen staráme a poskytujeme odborné poradenstvo, ale aj pridávame hodnotu do vášho života a prispievame k zlepšeniu vašej ekonomickej situácie dobrým investovaním vašich peňazí.

Náš vzťah sa nákupom nekončí, ale len začína! Sme vašimi susedmi a partnermi, a to nielen počas doby vlastníctva vybranej nehnuteľnosti.

Chráňte svoje peniaze pred megainfláciou rozumným investovaním do vlastnej nehnuteľnosti na pláži. Ceny v Bulharsku sú stále o polovicu nižšie ako v iných krajinách EÚ.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, keď sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká normálu. Vo všetkom zlom je však aj niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a zdroje našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Mogilište je veľmi pokojná dedina, 5 km od Kavarny. V obci žije približne 60 stálych obyvateľov vrátane niekoľkých rodín cudzincov a niekoľkých českých rodín. Hlavná cesta do obce je vo veľmi dobrom stave. Mesto Kavarna je pobrežné mesto v Bulharsku a nachádza sa na skalnatom pobreží v severnej časti bulharského pobrežia Čierneho mora. Počet obyvateľov je približne 12 000. Kavarna je známa ako "hlavné mesto rocku v Bulharsku", pretože každé leto sa tu na jednom pódiu stretávajú svetoznáme rockové kapely. V Historickom múzeu v Kavarne sa nachádzajú nálezy z 5.-6. storočia nášho letopočtu. Vystavené sú nálezy z tráckych kmeňov, ktoré obývali tento región, zo života Slovanov a Prabulharov. Je tu kompletná občianska vybavenosť, obchody, reštaurácie, školy, škôlky, kaviarne, nemocnice. Mesto sa môže pochváliť dobre udržiavanou mestskou plážou. V blízkosti sa nachádzajú skutočné perly severného pobrežia, ako sú mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabla, Bolata, Topola a mnohé ďalšie. V Kavarne a jej okolí žije veľa cudzincov vrátane mnohých Čechov. V okolí Kavarny sa nachádzajú aj skaly, z ktorých je skutočne úchvatný výhľad na Čierne more. V okolí sa nachádza aj množstvo liečivých horúcich prameňov. K dispozícii sú aj kúpele s liečivým bahnom, ktoré má preukázateľný účinok na pohybový aparát.

Počet podlaží
1
Dispozícia
3+1
Plocha
2800 m2
Pozemok
2800 m2
Úžitková plocha
100 m2
Zastavaná plocha
100 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
6 km
Lekár
6 km
Kaviareň
6 km
Reštaurácia
6 km
Bar
6 km
Škola/škôlka
5 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00