Dizajnovo zariadený 4+1 v centre Burgasu, 2 balkóny, blízko pláže, Burgas

Burgas, Bulharsko – ID 6747
300,000 €
Plocha 120 m2
Dispozícia 4+1
Podlažie 4/5
More 1 100 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Predstavujeme vám mimoriadne útulný, dizajnovo zariadený 4-izbový byt s rozlohou 120,61 m2, ktorý sa nachádza na štvrtom poschodí z piatich poschodí v centre Burgasu v Bulharsku. Dispozícia: chodba, obývacia izba, kuchyňa s jedálňou, tri spálne, kúpeľňa s WC, samostatné WC a 2 balkóny. K bytu patrí pivnica s rozlohou 14 m2. Kompletne zariadený a vybavený byt vo výbornom stave! K bytu je možnosť dokúpiť garáž. Budova je monolitická, tehlová, po rekonštrukcii. Byt sa nachádza v centre Burgasu, vedľa Alexandrovskej ulice. 10 minút chôdze od krásnej mestskej morskej záhrady. Výborná poloha a stav. Extrémne svetlý byt. Veľmi dobrá voľba na investíciu alebo na celoročné bývanie. V budove nie je výťah.

Byt bez poplatku za údržbu. Skvelá ponuka, vrelo odporúčame!

Koruna sa voči euru posunula na najsilnejšiu úroveň za posledných 11 rokov! Kúpa nehnuteľnosti za eurá nikdy nebola a nebude výhodnejšia!

Vážení klienti, žijeme v čudnej dobe, v ktorej sa za posledných pár rokov veľa vecí pokazilo. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Burgas je najväčšie mesto v juhovýchodnom Bulharsku a druhé najväčšie na bulharskom pobreží Čierneho mora a s rozlohou 253 644 km² patrí aj k najväčším v krajine. Podľa posledného sčítania NŠÚ k 31. decembru 2015 má 203 017 obyvateľov, čo z neho robí štvrté najväčšie mesto v krajine. Niekoľko prírodných rezervácií a chránených oblastí, starobylé a stredoveké dediny, Čierne more a každoročné festivaly lákajú množstvo turistov. Burgas, ktorý sa nachádza na najzápadnejšom bode Čierneho mora, dal meno rovnomennému zálivu, ktorý je najväčší a najľudnatejší na bulharskom čiernomorskom kontinente. Mesto obklopujú Burgaské jazerá- Burgas, Atanasovsko a Mandrensko a na východe Čierne more.

Medzi prvými obyvateľmi regiónu boli Trákovia, ktorí okolo 6. storočia pred n. l. vytvorili na území dnešného Burgasu spolu s blízkymi mestami Apollonia, Mesembria, Anchialo rad osád. Podnebie v Burgase a regióne je charakterizované ako vlhké subtropické s morskými a kontinentálnymi vplyvmi. Priemerná letná teplota vzduchu dosahuje v júli 26,7 °C, pričom maximálne denné teploty nad 20 °C sa vyskytujú až do novembra. Priemerný mesačný počet hodín slnečného svitu je 328,6. V zime sa prejavuje kontinentálny vplyv, ale zimy sú v porovnaní s vnútrozemím oveľa miernejšie a snehové zrážky sú pomerne zriedkavé. Budúci rozvoj mesta súvisí s otvorením Burgasu k moru a jazerám. V tejto súvislosti sa diskutuje o projekte Super Burgas. Pripravovaný projekt verejnej cyklistiky, odstránenie ťažkej dopravy z centrálnej časti mesta, obnova ostrova svätej Anastázie a mosta, ako aj obnova historického centra sa už realizuje. V roku 2012 boli v Burgase otvorené dve nákupné centrá. Plánuje sa otvorenie multifunkčnej športovej haly a pobrežnej asfaltovej cesty spájajúcej Burgas s novou štvrťou Kyosheto a štvrťou Sarafovo.

Podlažie
4
Počet podlaží
5
Dispozícia
4+1
Plocha
120 m2
Úžitková plocha
106 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno
Obchod
220 m
Lekár
30 m
Kaviareň
70 m
Reštaurácia
80 m
Bar
80 m
Škola/škôlka
110 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00