Atraktívny stavebný pozemok v blízkosti pláže, Camposol, Španielsko

Camposol, Španielsko – ID 5172
34,000 €
Plocha 680 m2
More 15 000 m
Chceli by ste si navrhnúť svoj vlastný dom snov v úžasnej oblasti Španielska? Hľadáte príležitosť, ktorá by bola jednoduchá a zároveň cenovo výhodná?

Postavte si svoju vlastnú jedinečnú nehnuteľnosť v srdci krásnej urbanizácie Camposol. Camposol sa môže pochváliť úžasnými plážami, golfovým ihriskom, dvoma nákupnými centrami a detským ihriskom a je vzdialený len 30 minút jazdy od národného letiska Murcia a 1 hodinu jazdy od letiska Alicante, čo z neho robí veľmi vyhľadávanú lokalitu. Je tiež neuveriteľne malebné, pretože sa nachádza v prírodnom širokom údolí obklopenom rôznymi pohoriami a krásnou otvorenou zvlnenou krajinou. Užite si zábavu na 18-jamkovom golfovom ihrisku alebo si vychutnajte skvelé jedlo v jednej z mnohých reštaurácií v okolí. Len 15 minút jazdy autom vás delí od krásnych stredomorských pláží alebo od nádherného prístavu Puerto de Mazarron.

Máme k dispozícii dva stavebné pozemky, každý s rozlohou 686 m2, ktoré sa nachádzajú v sektore C urbanizácie. Stavba vášho úžasného španielskeho domu nemusí byť zložitá, pretože vám môžeme pomôcť s procesom týkajúcim sa architektov a právnikov, aby sme vám všetko čo najviac zjednodušili.

Stavebné povolenia sa môžu udeľovať na stavby s rozlohou do 100 m2.

Plocha
680 m2
Obchod
2 km
Lekár
1 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
2 km
Bar
2 km
Škola/škôlka
6 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00