Atraktívny 3-izbový apartmán v pešej vzdialenosti od mora, bez poplatku za údržbu, Burgas

Burgas, Bulharsko – ID 6424
185,000 €
Plocha 162 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 1/6
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám atraktívny mezonet 3 + kk, rozloha bytu je 162 m2 plus pivnica 25 m2, nachádza sa na prvom a druhom poschodí v tehlovom bytovom dome s udržiavanými spoločnými priestormi. Pozostáva z:

Prvé podlažie - chodba, pivnica, jedáleň a kuchyňa, izba, ktorá je priestrannou obývacou izbou a spálňou v jednom, kúpeľňa s WC, len o pár schodov nižšie je sklad.

Druhá úroveň - schodisko vedúce do druhej spálne, ktorá má kúpeľňu s WC a tiež balkón s výhľadom do dvora. Nehnuteľnosť sa predáva zariadená a vybavená. V pešej vzdialenosti od mora a všetkej občianskej vybavenosti. Žiadny poplatok za údržbu!

Veľmi dobrá ponuka, odporúčame!

Koruna sa posunula na najsilnejšiu úroveň za posledných 11 rokov k euru! Kúpa nehnuteľnosti za eurá nikdy nebola a ani nebude výhodnejšia!

Našou najväčšou pýchou sú naši spokojní zákazníci.

Znovu a znovu posilňujeme našu prestíž a dôveru tým, že poskytujeme odborné poradenstvo a zdieľame naše názory s našimi klientmi, ktorí dlhodobo profitujú z nehnuteľností, ktoré úspešne kúpili podľa plánu v sľúbenom termíne.

V každom prípade, ktorý spravujeme, sa o vás nielen staráme a poskytujeme odborné poradenstvo, ale aj pridávame hodnotu do vášho života a prispievame k zlepšeniu vašej ekonomickej situácie dobrým investovaním vašich peňazí.

Náš vzťah sa nákupom nekončí, ale len začína! Sme vašimi susedmi a partnermi, a to nielen počas doby vlastníctva vybranej nehnuteľnosti.

Chráňte svoje peniaze pred megainfláciou rozumným investovaním do vlastnej nehnuteľnosti na pláži. Ceny v Bulharsku sú TERAZ o polovicu nižšie ako v iných krajinách EÚ.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme možnosť oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Burgas je najväčším mestom v juhovýchodnom Bulharsku a druhým najväčším na bulharskom pobreží Čierneho mora a s rozlohou 253 644 km² patrí k najväčším v krajine. Podľa posledného sčítania NŠÚ k 31. decembru 2015 má 203 017 obyvateľov, čo z neho robí štvrté najväčšie mesto v krajine. Viaceré prírodné rezervácie a chránené oblasti, starobylé a stredoveké dediny, Čierne more a každoročné festivaly lákajú mnohých turistov. Burgas, ktorý sa nachádza na najzápadnejšom bode Čierneho mora, dal meno rovnomennému zálivu, ktorý je najväčší a najľudnatejší na bulharskom čiernomorskom kontinente. Mesto je obklopené Burgaskými jazerami - Burgasko, Atanasovsko a Mandrensko a na východe Čiernym morom.

Medzi prvými obyvateľmi regiónu boli Trákovia, ktorí okolo 6. storočia pred n. l. vytvorili na území dnešného Burgasu niekoľko osád spolu s neďalekými mestami Apollonia, Mesembria a Anchialo. Podnebie v Burgase a regióne je charakterizované ako vlhké subtropické s morskými a kontinentálnymi vplyvmi. Priemerná letná teplota vzduchu dosahuje v júli 26,7 °C a maximálne denné teploty nad 20 °C sa vyskytujú až do novembra. Priemerný mesačný počet hodín slnečného svitu je 328,6. V zime sa prejavuje kontinentálny vplyv, ale zimy zostávajú oveľa miernejšie a v porovnaní s vnútrozemím je tu pomerne málo snehu. Budúci rozvoj mesta súvisí s otvorením Burgasu k moru a jazerám. V tejto súvislosti sa diskutuje o projekte Super Burgas. Pripravovaný projekt verejnej cyklistiky, odstránenie ťažkej dopravy z centrálnej časti mesta, obnova ostrova svätej Anastázie a mosta, ako aj obnova historického centra sa už realizuje. V roku 2012 boli v Burgase otvorené dve nákupné centrá. Plánuje sa otvorenie multifunkčnej športovej haly a pobrežnej asfaltovej cesty spájajúcej Burgas s novou štvrťou Kyosheto a štvrťou Sarafovo.

Podlažie
1
Počet podlaží
6
Dispozícia
3+kk
Plocha
162 m2
Úžitková plocha
142.56 m2
Balkón
Áno
Pivnica
Áno

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00