Apartmány v novostavbe Alhama Nature Resort, Španielsko

Condado de Alhama, Španielsko – ID 10665
159,500 €
Plocha 123 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 4/4
More 15 000 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponorte sa do luxusu v stredisku Alhama Nature Resort

Objavte bezkonkurenčnú kvalitu v nádherných apartmánoch rezortu Alhama Nature Resort. Tieto domy obohatené o niekoľko spoločných bazénov, terás, letných kuchýň a parkovacích miest sú dôkazom bohatstva.

Apartmány rozmiestnené na štyroch poschodiach a prístupné výťahom ponúkajú dispozície s dvoma a tromi spálňami a dvoma kúpeľňami. Penthousy majú úchvatné soláriá s panoramatickým výhľadom. Prízemné varianty sa môžu pochváliť tromi spálňami a súkromnými záhradami.

Strešné soláriá sú vybavené letnou kuchyňou s elektrickou zásuvkou na chladničku, predprípravou na práčku, porcelánovým drezom so skrinkami s posuvnými dverami a sivou žulovou pracovnou doskou s obkladom.

Medzi hlavné prvky špecifikácie apartmánu patria:

Hliníková stolárska konštrukcia s tepelnou úpravou v sofistikovanom tmavohnedom odtieni s tepelnou prestávkou a dvojitým zasklením.

Fasáda vytvorená v jemnej off-white malte, zdobená reverzným lakovaným vinylovým náterom a keramickým obkladom s efektom dreva. Interiéry sú dekorované hladkou bielou farbou. Bezpečnostné zábradlie z číreho dvojitého skla na balkónoch. Spálne zdobia hliníkové okenné žalúzie.

Keramické obklady vrátane podláh, terás a veľkých obkladov stien v kúpeľni a kuchyni. Béžové a dubové obklady s efektom dreva v kúpeľniach. Umývadlá so zrkadlami a stropnými svietidlami, doplnené halogénovými stropnými svietidlami.

Čierne oceľové batérie, biela sanitárna keramika značky Roca alebo podobnej značky zavesená na stenách. Čierne oceľové nástenné sprchy. Sklenené sprchové panely, voliteľne s čírou alebo matnou povrchovou úpravou a čiernymi rámami. Biele vnútorné stolárske výrobky s čiernymi kľučkami. Modulárne šatníkové skrine so zásuvkami a policami.

Zosilnené hlavné dvere s povrchovou úpravou DM a bezpečnostným náterom, doplnené zámkami. Integrované kuchynské spotrebiče vrátane chladničky s mrazničkou, indukčnej varnej dosky, vyvýšenej rúry a mikrovlnnej rúry, digestora a umývačky riadu. Antracitové kuchynské skrinky a keramické pracovné dosky s efektom kameňa.

Aerotermálny kotol na prípravu teplej úžitkovej vody, solárny podporný panel, predinštalácia na potrubnú klimatizáciu v obývacích izbách a spálňach. TV a telefónne body v obývacích izbách a spálňach.

Elektrické zásuvky v antracitovej farbe od značiek Siemens, Simon alebo podobných značiek. Vonkajšie a vnútorné osvetlenie (okrem dekoratívnych svietidiel). Elektrické a anténne body v soláriách a na terasách. Vývody vody v soláriách a na terasách.

Vyhradené vonkajšie parkovacie miesta. Šesťmiestne výťahy z prízemia na tretie poschodie. Spoločné bazény s farebne sa meniacim podvodným osvetlením, sprchami, ležadlami a slnečníkmi. Nabíjacie body pre elektromobily.

Tieto pozoruhodné novostavby sa nachádzajú v osvedčenom komplexe Polaris World v Condado de Alhama, len 20 minút od nádherných pláží a zátok Mazarrónskeho zálivu.

Kontaktujte nás pre viac informácií a objavte svoje vysnívané miesto pri pláži!

Rezort sa môže pochváliť rôznymi možnosťami stravovania, miestnou vybavenosťou v nákupnom centre Al Kasar, pekárňou, supermarketom otvoreným 7 dní v týždni, športovými zariadeniami a exkluzívnym golfovým ihriskom Jack Nicklaus. Condado de Alhama je obľúbeným dovolenkovým a golfovým útočiskom na pobreží Costa Cálida. Medzinárodné letisko Murcia (Corvera) je vzdialené 30 minút jazdy autom a do Alicante sa dostanete približne za hodinu, takže toto letovisko je ľahko dostupné. Je postavené v blízkosti zálivu Mazarrón, známeho svojím nedotknutým pobrežím, ktoré sa tiahne v dĺžke viac ako 35 km, a je stelesnením pobrežného šarmu.

Podlažie
4
Počet podlaží
4
Dispozícia
3+kk
Plocha
123 m2
Úžitková plocha
98 m2
Terasa
Áno
Lodžia
Áno
Balkón
Áno
Garáž
Áno
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
120 m
Lekár
5 km
Kaviareň
90 m
Reštaurácia
100 m
Bar
110 m
Škola/škôlka
5 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00