Apartmán s 1 spálňou v krásnom komplexe Casa Rossa, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 10725
38,500 €
Plocha 34 m2
Dispozícia 1+kk
Podlažie 2/5
More 600 m
Poplatok za služby 11 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame na predaj pekný apartmán s 1 spálňou v krásnom komplexe Casa Rossa na Slnečnom pobreží. Celková rozloha je 34 m2 a nachádza sa na druhom poschodí z piatich poschodí. Dispozícia: obývacia izba s kuchynským kútom, kúpeľňa s WC a balkón. Cena zahŕňa nábytok a zariadenie.

Komplex Casa Rossa sa nachádza v pokojnej časti Slnečného pobrežia, len 10 minút chôdze od centra letoviska a približne 6 minút chôdze ( 600 metrov) od krásnej pláže a živej promenády.

Výhodná poloha Casa Rossa, dobré podmienky a služby poskytujú majiteľom a ich hosťom možnosť pokojnej individuálnej alebo rodinnej dovolenky. Infraštruktúra a vybavenie komplexu: bazén s detskou časťou; oddychová zóna; udržiavaná parková úprava; supermarket; zmenáreň; parkovisko.

Údržbový poplatok je 11 €/m2 ročne.

My v spoločnosti MOJE VLASTNÍCTVO NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek tak, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
2
Počet podlaží
5
Dispozícia
1+kk
Plocha
34 m2
Úžitková plocha
30 m2
Balkón
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
90 m
Lekár
510 m
Kaviareň
350 m
Reštaurácia
70 m
Bar
280 m
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00