Apartmán s 1 spálňou v krásnom komplexe Aphrodite Palace, výhľad na bazén, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 6616
53,500 €
Plocha 42 m2
Dispozícia 1+kk
Podlažie 2/6
More 450 m
Poplatok za služby 7 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám útulný apartmán s 1 spálňou v elitnom komplexe Afrodita Palaces. Apartmán má 42 m2 a nachádza sa na druhom poschodí zo šiestich poschodí. Dispozícia: vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, kúpeľňa s WC a terasa s výhľadom na bazén. Byt sa predáva kompletne zariadený a vybavený podľa aktuálnych fotografií.

Aphrodite Palace je krásny luxusný komplex, ktorý sa nachádza v tichej a pokojnej lokalite v centrálnej časti Slnečného pobrežia. Komplex sa nachádza v ekologicky čistej oblasti, vedľa parku, ďaleko od ruchu letoviska a zároveň len 450 metrov od mora. Dobre rozvinutá infraštruktúra - v blízkosti nákupných centier a zastávok verejnej dopravy. Služby a vybavenie komplexu: park, upravený areál a množstvo zelene, bazén pre dospelých a deti, relaxačná zóna, jacuzzi, reštaurácia, posilňovňa, lobby bar, parkovisko, recepcia, 24-hodinová bezpečnostná služba, celoročná služba. Údržbový poplatok je len 7 €/m2. Ponuka vhodná na trvalé bývanie alebo prenájom.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, kedy sa za posledných pár rokov veľa vecí vymyká z normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme tak možnosť oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky ku každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie. Pre našich klientov zabezpečujeme prenájom a správu nehnuteľností na celom bulharskom pobreží.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
2
Počet podlaží
6
Dispozícia
1+kk
Plocha
42 m2
Úžitková plocha
36 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
60 m
Lekár
1 km
Kaviareň
260 m
Reštaurácia
80 m
Bar
80 m
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00