Apartmán s 1 spálňou v komplexe River Park, 200 m od pláže Cacao, Slnečné pobrežie

Slnečné pobrežie, Bulharsko – ID 6397
46,000 €
Plocha 37 m2
Dispozícia 1+kk
Podlažie 2/6
More 200 m
Poplatok za služby 9 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Ponúkame krásny apartmán, ktorý sa nachádza v dokonale udržiavanom komplexe River Park na Slnečnom pobreží v Bulharsku. Pozostáva zo vstupnej haly, obývacej izby s kuchynským kútom, kúpeľne s WC a terasy s výhľadom na more. Predáva sa kompletne zariadený. Apartmán sa nachádza na druhom poschodí zo šiestich poschodí. Veľmi príjemný a pekný byt v perfektnom stave. River Park je moderný, komfortný komplex postavený v jednej zo zelených a pokojných častí letoviska, len 200 metrov od pláže. Kúsok od historického mesta Nesebar (zapísané na zozname UNESCO), 25 km od medzinárodného letiska Burgas. Všetka občianska vybavenosť a infraštruktúra sa nachádza v pešej vzdialenosti. Počas letnej sezóny sa apartmány v River Parku ľahko prenajímajú, komplex je vhodný aj na celoročné bývanie. Komplex vás zaujme nielen zaujímavou architektúrou a vynikajúcou polohou, ale aj skvelou ponukou typickou pre 4* hotel. Majitelia a ich hostia môžu využívať bazén s oddychovou zónou, detské ihrisko, recepciu, nepretržitú bezpečnostnú službu, parkovisko, záhradu a dokonale udržiavaný pozemok. Poplatok za údržbu je 9 €/m2 ročne.
Koruna sa posunula na najsilnejšiu úroveň za posledných 11 rokov v prípade eura! Kúpa nehnuteľnosti za eurá nikdy nebola a ani nebude výhodnejšia!
Vážení klienti, žijeme v čudnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí pokazilo. Vo všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme možnosť oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.
Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivlaky a pravidelné autobusové spoje, ktoré ho spájajú s okolitými mestami.
Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia sa môžu tešiť aj z mnohých možností zábavy.
Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov rozsiahlou modernizáciou a v mnohých známych stredomorských letoviskách nemajú konkurenciu.
Hlavným lákadlom letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.
Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.
Podlažie
2
Počet podlaží
6
Dispozícia
1+kk
Plocha
37 m2
Úžitková plocha
32 m2
Terasa
Áno
Lodžia
Áno
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
450 m
Lekár
1 km
Kaviareň
520 m
Reštaurácia
180 m
Bar
170 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00