Apartmán na predaj, 2+kk na prízemí, blízko centra Hanioti, Grécko

Chaniotis, Grécko – ID 9520
105,000 €
Plocha 40 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 1/2
More 500 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Tento krásny byt ponúkaný na predaj zaberá celé prízemie malého komplexu a ponúka 40 metrov štvorcových obytnej plochy vrátane jednej spálne, plne vybavenej kúpeľne a obývacej izby s otvorenou koncepciou vybavenej kuchyne. Byt má ďalšie výhody, ako je klimatizácia, veľké terasy s kamenným obkladom oddeľujúcim súkromný priestor a markíza, ktorá v prípade potreby poskytuje viac súkromia! V dedinke Hanioti, ktorá sa nachádza na východnom pobreží Chalkidík, nájdete niekoľko taverien, plážových barov, množstvo butikov, supermarketov a minimarketov, ktoré sú v pešej vzdialenosti od apartmánu, zatiaľ čo ďalšie obchody a služby sú vzdialené len kúsok cesty autom.

Hanioti je ďalšie obľúbené letovisko na polostrove Kassandra, ktorého meno je synonymom pokojnej dovolenky aj nočného života. Hanioti sa nachádza medzi mestami Polichrono a Pefkohori a spája v sebe bohatú turistickú infraštruktúru a krásnu prírodu, vďaka čomu je destináciou, ktorá poteší každého cestovateľa.

Hanioti je malebná dedinka pod kopcami oplývajúcimi ihličnatými stromami a dlhou plážou, čo z nej robí jednu z najkrajších dovolenkových oblastí Kassandry. Pláž je kamienková aj piesočnatá a vedľa nej sa nachádza pekne upravený park. Aktívni ľudia si tu môžu užívať rôzne vodné športy v tyrkysových vodách. V Hanioti a okolí sa stále vyskytuje stredomorská flóra.

V Hanioti nájdete všetky typy ubytovania, hotely a súkromné apartmány. Dobré jedlo a občerstvenie si môžete vychutnať v mnohých moderných baroch a tradičných tavernách, zatiaľ čo tanečné kluby sa starajú o zábavu pre všetky vekové kategórie. Centrum Hanioti oplýva rôznymi obchodmi, medzi ktorými prevládajú butiky a obchody so suvenírmi. Hoci Hanioti nie je také malé, ako by sa mohlo zdať, prechádzky po jeho uliciach alebo po pláži si určite užijete.

Ďalšími výhodami, ktoré môže Hanioti svojim návštevníkom ponúknuť, sú mimoriadne pohostinní domáci, ktorí sú veľmi priateľskí a srdeční ľudia. Jeho názov Hanioti (Chanioti) patrí prisťahovalcom z Chanie (Kréta), ktorí túto oblasť v minulosti osídlili.

Podlažie
1
Počet podlaží
2
Dispozícia
2+kk
Plocha
40 m2
Úžitková plocha
40 m2
Terasa
Áno
Obchod
170 m
Lekár
4 km
Kaviareň
80 m
Reštaurácia
10 m
Bar
100 m
Škola/škôlka
150 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00