Apartmán 3+kk v tichej lokalite, obklopený prírodou.

Paliouri, Grécko – ID 9865
110,000 €
Plocha 54 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 2/2
More 1 700 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Letná sezóna

Krásny byt je na predaj vo veľmi pokojnej lokalite obklopený prírodou a s výhľadom. Postavený v roku 2005 je v pôvodnom stave a ponúka 54 m² obytnej plochy s veľkým pôdorysom. K dispozícii máme dve spálne, 1 kompletnú kúpeľňu, tradičnú kuchyňu a obývaciu izbu s prístupom na terasu. Ak ste fanúšikom prírody a radi počúvate vtáky a cvrčky, potom je tento dom ideálny pre vás. Majitelia budú dom predávať kompletne zariadený a so všetkými spotrebičmi. More je vzdialené 1 700 m a do mesta je to len kúsok pešo. Ideálne pre deti a domácich miláčikov.

O správu nehnuteľnosti sa postaráme od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých ohľadoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Paliouri je tradičná oblasť s dlhoročnými kamennými domami a cestami vinúcimi sa cez zalesnené kopce k chránenej zátoke a pláži pri mestečku Chrousou. V lete táto oblasť ožíva vodnými športmi a plážovými barmi s atmosférou párty. Priľahlé zátoky ponúkajú pokojnejšie miesta na kúpanie a pozorovanie západu slnka. Oblasť je známa produkciou medu a olivového oleja, ktoré sa predávajú v miestnych obchodoch a používajú sa pri príprave jedál v tradičných tavernách.

Podlažie
2
Počet podlaží
2
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
54 m2
Úžitková plocha
54 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00