8+1, Investičný dom s možnosťou prenájmu, Puerto de Mazarron, Španielsko

Puerto de Mazarrón, Španielsko – ID 10666
493,000 €
Plocha 506 m2
Dispozícia atypický
More 500 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Predstavujeme vám pôsobivú, plne vybavenú vilu na veľkorysom pozemku s rozlohou 506 m2, len 500 metrov chôdze od pláže Bahía. Táto dvojpodlažná vila sa môže pochváliť siedmimi spálňami, tromi kúpeľňami (z toho dve sú s vlastnou kúpeľňou), dobre vybavenou kuchyňou, vyhradeným skladom pre vaše plážové potreby, priestrannou garážou, do ktorej sa zmestia až tri autá, dvoma oddelenými obytnými priestormi, veľkou terasou, priestorom na grilovanie a dostatočným priestorom na inštaláciu vlastného súkromného bazéna.

To, čo túto nehnuteľnosť odlišuje, je jej bezchybný stav a najvyššia kvalita výstavby. Všetky okná sú vybavené bezpečnostnými mrežami a celá vila využíva komfort klimatizácie s rozvodmi.

Po vstupe do vily na prvom poschodí vstúpite do veľkolepej haly, ktorá poskytuje prístup do všetkých miestností v dome.

Na tomto poschodí nájdete veľkoryso riešenú a presvetlenú obývaciu izbu a jedáleň, dve spálne zdobené vstavanými skriňami, z ktorých jedna sa môže pochváliť vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom. Nachádza sa tu aj priestranná, plne vybavená kuchyňa s jedálenským kútom a priamym vstupom do záhrady. Na tomto poschodí ďalej nájdete dve praktické miestnosti s toaletou a schodisko vedúce na horné poschodie, ktoré zároveň poskytuje priamy prístup do priestrannej garáže.

Pri prechode na horné poschodie objavíte päť priestranných a svetlých spální vrátane dvoch kúpeľní (jedna s vlastnou kúpeľňou) a ďalšiu obývaciu izbu s prístupom na terasu s výhľadom do dvora a orientáciou do ulice. Tento univerzálny priestor môže ľahko slúžiť ako ďalšia spálňa. Prvá spálňa na tomto poschodí je vybavená dvoma samostatnými lôžkami a vstavanou skriňou. Druhá spálňa ponúka jednolôžko a prístup na priestrannú terasu. Tretia spálňa je vybavená dvoma samostatnými lôžkami a vstavanou skriňou. Po štvrtej spálni nasleduje hlavná spálňa s manželskou posteľou a vlastnou kúpeľňou s vaňou. Okrem toho sa na tomto poschodí nachádza ďalšia kompletne vybavená kúpeľňa s vaňou, ktorá využíva prirodzené vetranie cez okno.

Vonkajší priestor je rozľahlý a lákavý, s vyhradeným priestorom na grilovanie, ktorý je ideálny na letné popoludnia, a s dostatočným priestorom, ak sa rozhodnete zriadiť si vlastný bazén.

Garáž je pôsobivo priestranná a premyslene rozdelená na niekoľko zón vrátane parkovacieho miesta, úložného priestoru a technickej časti. Je tu dokonca aj priestor na hranie a rodinné stretnutia. To všetko sa plynulo spája s rozsiahlou terasou, ktorá poskytuje dokonalý priestor pod holým nebom na kvalitne strávený čas s rodinou a ponúka veľkú praktickosť pri návrate z pláže.

Významnou výhodou tejto nehnuteľnosti je jej bezkonkurenčná poloha, len kúsok od nedotknutej pláže Puerto de Mazarrón a všetkých miestnych zariadení.

Ako vidno, táto nehnuteľnosť predstavuje skvelú príležitosť na získanie starostlivo udržiavanej nehnuteľnosti na osobné užívanie alebo ako rozumnú investíciu, vzhľadom na jej blízkosť k pláži, čo z nej robí atraktívnu perspektívu pre možnosť prenájmu.

Počet podlaží
2
Dispozícia
atypický
Plocha
506 m2
Pozemok
508 m2
Úžitková plocha
402 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Zastavaná plocha
507 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
110 m
Lekár
1 km
Kaviareň
110 m
Reštaurácia
110 m
Bar
150 m
Škola/škôlka
790 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00