4+kk, Vila s pozemkom 1000m2, La Nucía, Španielsko

La Nucía, Španielsko – ID 10314
570,000 €
Plocha 350 m2
Dispozícia 4+kk
More 7 000 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Vitajte v tejto nádhernej samostatne stojacej vile, ktorá sa môže pochváliť 300 m² funkčného priestoru a nachádza sa na veľkorysom pozemku s rozlohou 1000 m². Tento veľkolepý dom ponúka dostatok priestoru a všestrannosti na uspokojenie vašich životných potrieb.

Na hlavnom poschodí objavíte tri neuveriteľne priestranné dvojlôžkové spálne so vzrušujúcou možnosťou pridať štvrtú alebo dokonca piatu spálňu na tej istej úrovni. K dispozícii sú dve plne vybavené kúpeľne, ktoré vyhovujú vašim potrebám, vrátane jednej s luxusnou hydromasážnou vaňou a druhej s pohodlnou zástenou a sprchovou vaničkou.

Srdcom domu je veľkorysá, plne vybavená a nezávislá kuchyňa s galériou vedúcou do priľahlej jedálne. Odtiaľto vyjdite do záhrady, kde nájdete príjemný vonkajší altánok - ideálne miesto na grilovanie a zároveň si môžete vychutnávať fascinujúci výhľad na more.

Na prízemí tejto vily sa nachádza nie jedna, ale dve jedálne, z ktorých jedna susedí s hlavným vstupným priestorom. Okrem toho sú tu dva svetlé a príjemné salóniky, z ktorých jeden je vybavený útulným krbom, ktorý vytvára príjemnú atmosféru na zimné večery. V celom dome si užijete komfort klimatizácie a tepelného čerpadla s piatimi splitmi strategicky umiestnenými na optimálnu reguláciu klímy. Orientácia nehnuteľnosti je juhovýchodná, čo zabezpečuje dostatok prirodzeného svetla počas celého dňa a ponúka nádherný výhľad na more a hory.

Pre tých, ktorí snívajú o vlastnom bazéne, ponúka táto nehnuteľnosť možnosť splniť si tento sen vybudovaním bazéna v priestrannej záhrade. Určite oceníte aj pohodlie veľkej dvojitej súkromnej garáže s kapacitou pre dve veľké vozidlá, vybavenej dvoma plne automatizovanými samostatnými dverami. Na prízemí sa nachádza aj miestnosť, ktorá sa v súčasnosti využíva ako posilňovňa, a veľký priestor, ktorý slúži ako sklad, ale dá sa ľahko prispôsobiť aj iným potrebám.

Pozemok a samotný dom sú starostlivo udržiavané a ponúkajú neobmedzený potenciál. Nehnuteľnosť sa predáva čiastočne zariadená a cena je dohodou.

Tento dom sa nachádza v pokojnej a bezpečnej oblasti a má výhodnú polohu v blízkosti bohatej občianskej vybavenosti. Na dosah sú lekárne, banky, supermarkety vrátane Mercadona, MásyMás a Aldi, parky pre deti a domáce zvieratá, čerpacie stanice, školy, prestížna britská škola Elian's, reštaurácie, kaviarne, Wok, zdravotné stredisko Pinar de Garaita, stredomorská veterinárna klinika a rezidencia Montebello. Pulzujúce mesto Benidorm je vzdialené len desať minút jazdy autom a na letisko Alicante sa dostanete približne za 40 minút.

Ak chcete získať ďalšie informácie alebo si dohodnúť návštevu, kontaktujte nás. Táto pozoruhodná vila ponúka výnimočné bývanie s nekonečnými možnosťami a je pripravená stať sa vaším domovom snov.

Počet podlaží
2
Dispozícia
4+kk
Plocha
350 m2
Pozemok
1000 m2
Úžitková plocha
300 m2
Terasa
Áno
Garáž
Áno
Zastavaná plocha
360 m2
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno
Ochrana
Ochrana
Obchod
900 m
Lekár
1 km
Kaviareň
900 m
Reštaurácia
280 m
Bar
810 m
Škola/škôlka
450 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00