4+kk , V centre Pefkochori s výhľadom na more

Pefkochori, Grécko – ID 9023
150,000 €
Plocha 55 m2
Dispozícia 4+kk
Podlažie 2/2
More 600 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Tento útulný apartmán v prestížnej lokalite má 55 m2 obytnej plochy vrátane 3 spální, 1 kúpeľne, kuchyne a obývacej izby s prístupom na terasu. Postavený v roku 2002, je zrekonštruovaný a nachádza sa 600 metrov od piesočnatej pláže v prímorskom mestečku Pefkohori. Mnohé doplnky ako klimatizácia, hliníkové okná, parkovacie miesto, bezpečnostné dvere, siete proti hmyzu a mnoho ďalšieho. Pláž je široká a čistá, ideálna pre deti. Nákupy a ďalšia občianska vybavenosť sú v blízkosti.

Pefkochori je stará dedina s obielenými domami, obklopená citrusovými a olivovými stromami, ktorá sa tiahne až k obľúbenému plážovému letovisku Toroni Bay. V lete sem turistov lákajú možnosti šnorchlovania, parasailingu, ale aj prechádzky a výhľad na jazero z reštaurácií alebo tradičných taverien ponúkajúcich stredomorské špeciality. Večer sa v baroch a kluboch konajú hudobné vystúpenia s gréckou a srbskou hudbou. Nákupné možnosti zahŕňajú obchody s ručne vyrábanými suvenírmi, ako sú šperky a citrónový likér.

Ak máte záujem o ďalšie informácie alebo prehliadku objektu, kontaktujte nás. Táto nehnuteľnosť sľubuje lukratívnu návratnosť vašich investícií a výnimočné zážitky.

Sme realitná kancelária s dlhoročnými skúsenosťami. Pri výbere vám profesionálne a férovo poradíme. Zabezpečíme, aby kúpa vami vybranej nehnuteľnosti prebehla hladko a bez problémov. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva vrátane prevodu inžinierskych sietí a všetkých zápisov.

Pozrite si našu webovú stránku, kde nájdete ďalšie zaujímavé a aktuálne ponuky.

Mojím cieľom je získať informácie.

Podlažie
2
Počet podlaží
2
Dispozícia
4+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
55 m2
Úžitková plocha
55 m2
Terasa
Áno
Garáž
Áno
Obchod
30 m
Lekár
50 m
Kaviareň
10 m
Reštaurácia
10 m
Bar
90 m
Škola/škôlka
10 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00