4+kk, top stav, v blízkosti pláže, Byala

Byala, Bulharsko – ID 3005
71,000 €
Plocha 195 m2
Dispozícia 4+kk
Podlažie 1/6
More 450 m
Poplatok za služby 735 € za rok
Stav K nastěhovanie
Ponúkame vám štvorizbový apartmán, ktorý sa nachádza na prízemí obytného komplexu vo vzdialenosti 450 metrov od pláže v útulnom prímorskom mestečku Byala. Apartmán má funkčnú dispozíciu a pozostáva z veľkej obývacej izby s kuchyňou, jedálňou a herňou s barom, šatne v spoločenskej časti, 3 spální, kúpeľne s WC. Úžitková plocha apartmánu je 162 m2, celková plocha je 195 m2. Byt je vybavený všetkým potrebným nábytkom a spotrebičmi:
- V obývacej izbe: rohová sedačka, jedálenský stôl so stoličkami, kuchynská linka, chladnička, rúra, digestor, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, práčka, biliardový stôl, bar, veľká skriňa, klimatizácia "kúrenie/chladenie";
- v spálni 1: dve samostatné postele s nočnými stolíkmi, šatníková skriňa, klimatizácia "kúrenie/chladenie";
- v spálni 2: manželská posteľ s nočnými stolíkmi, šatníková skriňa, klimatizácia "kúrenie/chladenie";
- v spálni č. 3: manželská posteľ s nočnými stolíkmi, šatníková skriňa, klimatizácia "vykurovanie/chladenie"
- v kúpeľni: sprchovací kút so sprchou, umývadlo so zrkadlom a skrinky na kozmetiku a chemikálie pre domácnosť, záchodová misa, bojler, kúpeľňové doplnky, nútené vetranie;
Komplex bol uvedený do prevádzky v roku 2013 a má tieto zariadenia: tri bazény pre dospelých a deti, panoramatickú rekreačnú oblasť s ležadlami a slnečníkmi, detské ihrisko, priestor na grilovanie, dve parkoviská.
Poplatok za údržbu spoločných priestorov v budove je 3 eurá za m2. Za využívanie bazénov a detských ihrísk nachádzajúcich sa v komplexe sa účtuje príplatok 150 eur ročne.
My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do tej správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.
Byala je administratívne centrum nachádzajúce sa v centrálnej časti bulharského pobrežia medzi dvoma medzinárodnými letiskami - 50 km od letiska Varna a 60 km od letiska Burgas. Mesto ponúka všetko, čo potrebujete pre pohodlnú rodinnú dovolenku a celoročné bývanie: obchody, banku, nemocnicu, školu, poštu, reštaurácie a kaviarne, salóny krásy, štadión a ďalšie. Pobrežie sa vyznačuje kombináciou morských zátok, pláží dlhých viac ako 6 km, piesočných dún a malebných bielych skál. Byala je tiež známym centrom vinárstva.

Podlažie
1
Počet podlaží
6
Dispozícia
4+kk
Plocha
195 m2
Úžitková plocha
162 m2
Obchod
330 m
Lekár
220 m
Kaviareň
5 km
Reštaurácia
80 m
Bar
80 m
Škola/škôlka
90 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00