4+kk, Dom s bazénom a veľkým pozemkom, Camposol, Španielsko

Camposol, Španielsko – ID 9696
154,950 €
Plocha 280 m2
Dispozícia 4+kk
More 15 000 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Pripravte sa na to, že na vás zapôsobí táto nádherná nehnuteľnosť v štýle Neptuno s 3 spálňami a 3 kúpeľňami, ktorá sa môže pochváliť vlastným bazénom s rozlohou 7x4m2, priestrannou prístavbou na uskladnenie, a to všetko na ľahko spravovateľnom pozemku, ktorý zaručuje životný štýl bez stresu.

Pri vstupe do prízemia vás privíta veľkorysá otvorená veranda, ktorá je dokonale situovaná na juh a poskytuje fascinujúci výhľad na blízke hory. Široký výhľad sa rozprestiera na susedné záhrady a ponúka pokojnú panorámu. Niektorí majitelia domov sa rozhodli ohradiť túto verandu sklom a vytvoriť tak priestrannú zimnú záhradu, ktorú si môžete užívať po celý rok. Vchodové dvere vás zavedú do príjemnej vstupnej haly so vstavanou šatníkovou skriňou/skrinou - praktickým priestorom na zavesenie kabátov a uloženie nevyhnutných vecí.

Rozsiahly obývací priestor sa môže pochváliť krbom a je zaplavený prirodzeným svetlom, čo vytvára príjemnú atmosféru. Pre väčšie pohodlie je k dispozícii klimatizácia. Oblúk elegantne vedie do modernej a svetlej jedálne, ktorá je zasa prepojená s plne vybavenou kuchyňou. Kuchyňa je dobre vybavená, má dostatok pracovných dosiek a úložných skriniek a premyslene je v nej zahrnutá všetka potrebná biela technika. Pohodlné zadné dvere umožňujú prístup na terasu s vonkajším sedením a k príjemnému bazénu.

Na prízemí, do ktorého sa vchádza oblúkom z obývacej izby, sa nachádza aj nádherná spálňa s manželskou posteľou, ktorú zdobia vstavané skrine a vlastná kúpeľňa. Táto kúpeľňa je vybavená plnou vaňou a sprchovacím kútom s elegantnou sklenenou zástenou. Druhú dvojlôžkovú spálňu s oddelenými posteľami, ktorá je vybavená vstavanými skriňami, dopĺňa rodinná kúpeľňa so sprchovacím kútom/tualetou pre hostí.

Vyjdite na prvé poschodie, na ktoré sa dostanete z kuchyne vonkajším schodiskom. Prvé poschodie bolo premyslene rozšírené, aby vytvorilo univerzálny priestor ideálny na ubytovanie hostí. V súčasnosti sa tu nachádza manželská posteľ a rozkladacia pohovka, vstavané skrine, klimatizácia a praktický priestor na chladničku a rýchlovarnú kanvicu. Vlastná kúpeľňa na tomto poschodí sa môže pochváliť vaňou. Zo spálne vedú francúzske dvere na rozľahlú strešnú terasu, odkiaľ si môžete vychutnať úchvatný výhľad na okolité hory.

Táto vila sa nachádza na ľahko udržiavateľnom pozemku s rozlohou 280 m2 a prezentuje sa vydláždenými vonkajšími plochami na bočnej a zadnej strane vrátane okolia lákavého bazéna. Predná záhrada je úhľadne vysypaná štrkom a má vyvýšené vysadené okraje, ktoré nadväzujú na zadnú časť pozemku. V susedstve bazéna, na bočnej strane vily, objavíte jedálenský kút pod holým nebom - ideálny na vychutnávanie jedál v stredomorskom vánku.

Táto starostlivo udržiavaná vila je v bezchybnom stave a čaká na váš príchod, aby ste si mohli vyložiť svoje veci a začať si užívať nádherný životný štýl, ktorý ponúka.

Nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnom kúte Camposolu a má pohodlie dvoch obchodných centier. Okrem toho výhodná poloha Camposolu zaručuje, že krásne stredomorské pláže a očarujúci prístav Puerto de Mazarrón sú vzdialené len 15 minút jazdy autom. Medzinárodné letisko Murcia (Corvera) je pohodlne vzdialené necelých 30 minút jazdy autom, zatiaľ čo letisko Alicante je vzdialené približne jednu hodinu.

Táto vila predstavuje neuveriteľnú príležitosť užiť si španielske slnko a plážový život alebo vďaka blízkosti pobrežia rozumne investovať - pozvánka na nekonečné možnosti. Nenechajte si ujsť príležitosť preskúmať očarujúce pláže Mazarrónu s certifikátom Q vrátane pláží Playa de Bahía, Playa de Bolnuevo, Playa del Castellar, Playa Nares a Playa de Rihuete. Váš vysnívaný stredomorský životný štýl už čaká!

Počet podlaží
2
Dispozícia
4+kk
Plocha
280 m2
Pozemok
279 m2
Úžitková plocha
123 m2
Terasa
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
278 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
3 km
Lekár
1 km
Kaviareň
3 km
Reštaurácia
3 km
Bar
600 m
Škola/škôlka
6 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00