4+kk, 750m od mora, Veľký apartmán s balkónom, Mazzaron , Španielsko

Puerto de Mazarrón, Španielsko – ID 5718
74,900 €
Plocha 59 m2
Dispozícia 4+kk
Podlažie 2/4
More 750 m
Stav K nastěhovanie
Ponúkame vám apartmán v blízkosti mora. 3 spálne, 2 kúpeľne pri pobreží je čiastočne zariadený a má plne vybavenú kuchyňu. Nachádza sa v centre mesta, čo znamená, že všetky zariadenia a pláže sú vzdialené do 6 minút chôdze. V blízkosti sa nachádzajú aj školy a zdravotnícke zariadenia. Pri vstupe do apartmánu sa nachádza chodba, ktorá vedie do všetkých izieb. Obývacia izba a kuchyňa majú otvorený pôdorys, ktorý maximalizuje obytný priestor v tomto apartmáne. Kuchyňa má veľa nástenných a spodných skriniek, ktoré poskytujú veľký úložný priestor, a všetky spotrebiče sú súčasťou dodávky. Kuchyňu od obývačky s jedálňou oddeľuje raňajkový bar. Obývacia izba má stropný ventilátor a terasové dvere na balkón s výhľadom na okolie a hory v diaľke. Tento priestor je ideálny na stolovanie pod holým nebom alebo na posedenie a relaxáciu pri stredomorskom životnom štýle. Spálne sú priestranné a svetlé. Hlavná spálňa je veľmi priestranná, do druhej spálne sa zmestí manželská posteľ alebo dve samostatné postele a tretia spálňa má poschodovú posteľ. Z tejto miestnosti je tiež prístup do technickej miestnosti. Obe kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom a vaňou so sprchovou hlavicou. Obe majú nízko položenú toaletu, bidet a umývadlo s toaletným zrkadlom. Tento byt je skvelou investíciou, najmä ak chcete byť v centre mesta. Blízkosť pláže tiež robí túto nehnuteľnosť skvelou na prenájom a zarábanie ďalších peňazí.

Vážení klienti, vzhľadom na súčasnú situáciu vykonávame prehliadky online prostredníctvom živého prenosu. Celý proces prevodu vlastníckeho práva môžeme zorganizovať a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu.


Mazarron je jednou z tradičných slnečných a plážových destinácií v regióne Murcia s viac ako 35 km pobrežia, z ktorých väčšinu tvorí panenské pobrežie. Mnohé pláže v zálive Mazarron boli ocenené Modrou vlajkou vďaka kvalite kúpania a služieb. Pláže v Mazarrone majú certifikát kvality Q pre tieto pláže: pláž Bolnuevo, pláž Castellar, pláž Nares, pláž Rihuete.
Podlažie
2
Počet podlaží
4
Dispozícia
4+kk
Plocha
59 m2
Úžitková plocha
60 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
50 m
Lekár
510 m
Kaviareň
190 m
Reštaurácia
190 m
Bar
170 m
Škola/škôlka
100 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00