4 izbový apartmán s krásnym výhľadom na more, 2 kúpeľne, veľká terasa, Isla Plana

Isla Plana, Španielsko – ID 5196
179,995 €
Plocha 75 m2
Dispozícia 4+kk
Podlažie 5/5
Stav K nastěhovanie

Investujte do tohto štýlového bytu na najvyššom poschodí. Vychutnajte si nádherný výhľad na záliv Mazarron zo súkromného strešného solária, ktoré je ideálnym miestom na vychutnávanie západu slnka a relaxáciu na záhradnom nábytku, v obývačke alebo na grile. Terasa je vybavená záhradným nábytkom a výhľadom na more, takže vonkajší priestor tejto nehnuteľnosti je nádherný.

Rozloženie:

Tri spálne s veľkými vstavanými skriňami.

Dve kúpeľne.

Plne vybavená kuchyňa s krásnou žulovou pracovnou doskou a množstvom úložného priestoru.

Otvorená obývacia izba, ktorá vytvára vzdušný a priestranný obývací priestor.

Okrem toho má nehnuteľnosť aj praktickú úložnú skriňu pod schodiskom a klimatizáciu v obývacej izbe a všetkých troch spálňach. V celom objekte sú tiež okná s dvojitým zasklením. Pre dotyk luxusu je apartmánový komplex obklopený spoločným bazénom a vírivkou.

Umiestnenie:

Objekt sa nachádza v krásnej oblasti Mojon Hills, len pár minút od pláže Isla Plana a zálivu Mazarron, čo z neho robí ideálnu lokalitu pre rodiny a ľudí, ktorí chcú zažiť krásy Španielska v ich najlepšej podobe.

Špecialitou Mazarronu sú jeho nadpozemské pláže: Bolnuevo Beach, Playa del Castellar, Nares Beach a Playa de Rihuete, aby sme vymenovali aspoň niektoré z miest, ktoré lemujú 35 km prevažne nedotknutého pobrežia. Ak sa chcete venovať aktívnym aktivitám, v ponuke je množstvo vodných športov, napríklad plachtenie, potápanie a rybolov.

Podlažie
5
Počet podlaží
5
Dispozícia
4+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
75 m2
Úžitková plocha
66 m2
Terasa
Áno

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00