4+1, Luxusný dom s prístupom k bazénu a v pešej vzdialenosti od mora, Mazzaron, Španielsko

Puerto de Mazarrón, Španielsko – ID 5347
166,000 €
Plocha 138 m2
Dispozícia 4+1
More 2 200 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Ponúkame vám dvojpodlažný štýlový dom na pozemku s rozlohou 138 m2. Tieto domy sú na trhu veľmi žiadané.

Ku každej nehnuteľnosti patrí krásna súkromná záhrada s rozlohou 85 m2. Je to skvelé miesto, kde môžete pridať pergolu, umiestniť terasový nábytok a vytvoriť dokonalé miesto na stolovanie pod holým nebom. K dispozícii je aj relaxačný spoločný bazén, takže môžete žiť skutočne luxusne. Tieto nehnuteľnosti sa nachádzajú na perfektnom mieste, v pešej vzdialenosti od pláže, a obe majú súkromné strešné soláriá.

K ďalším vlastnostiam patrí. Hlavná spálňa má vstavanú skriňu a súkromnú terasu. Priestranná obývacia izba. Nezariadená, ale slušne veľká kuchyňa. Pohodlné parkovanie mimo cesty. Táto všestranná nehnuteľnosť by bola skvelou investíciou na prenájom pre dovolenkárov, ideálnym dovolenkovým domovom pre vás alebo dokonca vysnívaným trvalým bydliskom!

Vážení klienti, vzhľadom na súčasnú situáciu vykonávame online obhliadky naživo. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu.

Lokalita:

Z pláží, ktoré lemujú 35 km dlhé a prevažne nedotknuté pobrežie, spomeňme aspoň niektoré: pláž Bolnuevo, Playa del Castellar, Nares a Playa de Rihuete. Ak chcete zostať aktívni, v ponuke je množstvo vodných športov, ako napríklad plachtenie, potápanie a rybolov.

Počet podlaží
2
Dispozícia
4+1
Plocha
138 m2
Pozemok
138 m2
Úžitková plocha
138 m2
Zastavaná plocha
138 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
190 m
Lekár
340 m
Kaviareň
310 m
Reštaurácia
220 m
Bar
280 m
Škola/škôlka
260 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00