3+kk, v Lighthouse Golf and Spa Resort, Balčik

Balčik, Bulharsko – ID 10680
110,000 €
Plocha 130 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 5/5
More 300 m
Poplatok za služby 12 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame priestranný apartmán v blízkosti troch najlepších profesionálnych golfových ihrísk v Európe! Apartmán má rozlohu 3+kk a nachádza sa na piatom, najvyššom poschodí s výťahom, v Lighthouse Golf and Spa Resort - Balchik. Apartmán má 130,04 m2 a pozostáva zo vstupnej haly, priestrannej obývacej izby s kuchyňou a jedálenským kútom, dvoch spální, kúpeľne s WC a terasy. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou. Poplatok za údržbu je 12 €/m2 ročne.

Lighthouse Golf Resort & Spa sa nachádza 45 km od letiska vo Varne a je obklopený nedotknutou prírodou. Očarujúce mesto Balčik s bohatým kultúrnym a historickým dedičstvom je v tesnej blízkosti, zatiaľ čo Kavarna, Albena a Zlaté piesky sú vzdialené len 10-15 minút jazdy autom.

Najväčšou atrakciou je samozrejme golfové ihrisko navrhnuté Ianom Woosnamom.

Kľúčové vlastnosti ihriska:

- 18 jamiek navrhol Ian Woosnam

- 6100 m golfového ihriska

- 5 rybníkov

- 12 km ciest pre vozíky

Súčasťou komplexu je prestížne 18-jamkové golfové ihrisko so 71 jamkami a klubovňa, golfová škola s cvičnými plochami, putting green, bunkre, ihrisko na krátku a dlhú hru a luxusné wellness a spa centrum s rozlohou 3000 m2 s fínskou saunou, tureckými kúpeľmi, vírivkou a fitnescentrom, početné športové a zábavné zariadenia vrátane 2 tenisových kurtov a basketbalových a volejbalových ihrísk, súkromnú pláž s bezplatnou kyvadlovou dopravou a rad barov a reštaurácií.

K ďalšiemu vybaveniu komplexu patrí:

- 5-hviezdičkový hotel, zábavné centrá vo štvrti Marina a Lighthouse, detské centrum.

- Lekárske a kozmetické centrum s ponukou tradičných a alternatívnych procedúr.

- Vnútorné a vonkajšie bazény pre dospelých a deti.

- Rezort s vodnými zariadeniami.

- Štýlové kaviarne a obchody.

- Obchodné a konferenčné centrum.

- Široká ponuka národných reštaurácií.

- Prístav jácht v Balčiku

My v spoločnosti MY PROPERTY AT MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Najsevernejšie hlavné bulharské prímorské letovisko Balčik je veľmi pekné letovisko nad širokým zálivom. Budovy sú v kopcoch nad morom a sústredené okolo troch nad sebou položených námestí spojených hlavnou vertikálnou ulicou. Samotné mesto a jeho okolie je veľmi malebné vďaka vápencovým útesom a skalným útvarom nad mestom. Balčik je v porovnaní s neďalekou Albenou a Zlatými pieskami lacnejším miestom, pretože tu žije veľa domácich obyvateľov. Je to normálne bulharské mestečko, nie vyslovene turistické letovisko. Už rímsky básnik Ovidius obdivoval jeho krásu a nazval ho Bielym mestom. Táto charakteristika platí dodnes vďaka mnohým domom postaveným z bieleho kameňa a jedinečným "bielym" pieskovcovým skalám, medzi ktorými sa mesto nachádza. Balčik je len málo ovplyvnený medzinárodným cestovným ruchom a stále si zachováva atmosféru čiernomorského prístavného mesta.

Bulharsko začína priťahovať aj golfistov. Pred niekoľkými rokmi by ponuku golfu v Bulharsku nikto nebral vážne. Dnes to však už neplatí. Poprední svetoví investori a dizajnéri uvádzajú do života šport, ktorý nie je súčasťou bulharskej športovej tradície, ale má potenciál stať sa veľmi populárnym. Oblasť pozdĺž pobrežia Čierneho mora v nedotknutej prírode severovýchodnej časti krajiny, v blízkosti mesta Balčik a rumunských hraníc, je takmer predurčená stať sa mekkou golfistov. Investori vycítili potenciál tejto krajiny pre jej príjemné klimatické podmienky, neuveriteľne krásnu a rozmanitú krajinu, dobré ceny, more a hory. V skutočnosti ideálna konštelácia. Hoci má krajina malú hráčsku základňu, menej ako 400 hráčov, a zatiaľ len niekoľko ihrísk, tieto nízke čísla vyvažuje ešte vyššia kvalita.

Všetky ihriská sú kvalitné, spĺňajú svetové štandardy a majú primerané zázemie. Ak k tomu pridáme skutočnosť, že na súčasných bulharských golfových projektoch sa podieľajú také osobnosti ako Gary Player, Ian Woosnam, Jack Nicklaus, Bulharsko sa stane jednou zo zaujímavých destinácií pre všetkých golfistov. Na náhornej plošine vo výške približne 200 m nad morom, nad zálivom tvoreným mysmi Kaliakra a Galata, sa nachádzajú tri úžasné 18-jamkové ihriská - Lighthouse Golf Resort, BlackSeaRama Golf & Villas a Thracian Cliffs Resort. Ďalšie dve ihriská navrhol Gary Player a obe robia svojmu tvorcovi skutočnú česť. Lighthouse je príjemné ihrisko s vysokým štandardom (PAR 71, dĺžka 6 105 m, min HCP 36), zatiaľ čo BlackSeaRama je malebné, so zaujímavou filozofiou jamiek (PAR 72, dĺžka 6 648 m a HCP limit 28 pre mužov a 36 pre ženy). Skutočnou perlou medzi európskymi ihriskami je však ihrisko v rezorte Thracian Cliffs. Hráčov tu čaká nezabudnuteľný zážitok. Sám Gary Player o ňom povedal, že je to jeho najlepšie ihrisko, "Pebble Beach Európy", a že ašpiruje na jedno z najkrajších ihrísk na svete. Mimoriadna krása je v tomto prípade vyvážená aj náročnosťou, alebo pre hráča výzvou všetkých výziev. K ihriskám patria aj kvalitné služby, ubytovanie v tesnej blízkosti, typická veľmi dobrá kuchyňa a množstvo skvelých značiek vín.

Podlažie
5
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Plocha
130 m2
Úžitková plocha
114 m2
Terasa
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
2 km
Lekár
3 km
Kaviareň
670 m
Reštaurácia
0 m
Bar
330 m
Škola/škôlka
150 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00