3+kk v krásnom komplexe Villa Valencia, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 7137
108,000 €
Plocha 70 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 3/5
More 450 m
Poplatok za služby 12 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

V jednom z najkrajších komplexov na Slnečnom pobreží Villa Valencia ponúkame na predaj trojizbový apartmán. Vynikajúca kvalita výstavby a povrchových úprav. Komplex sa nachádza v blízkosti mora a všetkej občianskej vybavenosti. Apartmán sa nachádza na treťom poschodí zo šiestich poschodí, má celkovú rozlohu 70 m2 a cena je vrátane všetkého nábytku a zariadenia podľa aktuálnych fotografií. Dispozícia je chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, kúpeľňa s WC a balkón s výhľadom na bazén. Komplex ponúka majiteľom a ich hosťom: bazén pre dospelých a deti, relaxačnú zónu, vstupnú halu, krásnu zeleň, detské ihrisko, 24-hodinovú ochranu, parkovanie. Údržbový poplatok je 12 €/m2 ročne. Vzdialenosť od pláže je len 450 metrov. Ponuka je ideálna na bývanie a relax.

Koruna sa posunula na najsilnejšiu úroveň za posledných 11 rokov na euro! Kúpa nehnuteľnosti za eurá nikdy nebola a nebude výhodnejšia!

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Podlažie
3
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Plocha
70 m2
Úžitková plocha
61 m2
Lodžia
Áno
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
50 m
Lekár
930 m
Kaviareň
110 m
Reštaurácia
20 m
Bar
110 m
Škola/škôlka
700 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00