3+kk v komplexe St. Valentine, top lokalita, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 5604
117,000 €
Plocha 105 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 3/6
More 300 m
Poplatok za služby 10 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame krásny apartmán s 3 spálňami v uzavretom komplexe St. Valentin, v blízkosti pobrežnej promenády a mnohých zábavných podnikov a obchodov. Dispozícia je vstupná hala, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, dve kúpeľne s toaletou, dva balkóny. Byt má veľkorysých 105 m2, nachádza sa na treťom poschodí zo šiestich poschodí. V cene je zahrnutý všetok nábytok a zariadenie podľa aktuálnych fotografií. Vzdialenosť od pláže je len 300 metrov. Všetka občianska vybavenosť a zábava sú v pešej dostupnosti. Napriek blízkosti promenády letoviska s množstvom zábavných zariadení sa komplex nachádza v pokojnej oblasti. Infraštruktúra a vybavenie komplexu: upravený areál, recepcia, kaviareň, reštaurácia, bezpečnostná služba, bazén, obchod, parkovisko. Poplatok za údržbu je 10 eur/m2 ročne. Byt je vhodný na celoročné bývanie alebo prenájom.

My v spoločnosti MOJE REALITY NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek tak, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
3
Počet podlaží
6
Dispozícia
3+kk
Plocha
105 m2
Úžitková plocha
92 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
240 m
Lekár
430 m
Kaviareň
260 m
Reštaurácia
190 m
Bar
250 m
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00