3+kk v komplexe s dvoma bazénmi, výhľad na more, Durres, Albánsko

Durres, Albánsko – ID 5151
Plocha 116 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 5/5
More 20 m
Poplatok za služby 12 € za mesiac
Stav K nastěhovanie
Ponúkame vám apartmán s 3 spálňami a výhľadom na more v meste Durres v Albánsku. S celkovou plochou 116 m2. Nachádza sa na piatom poschodí v budove s výťahom. Dispozične je riešený ako chodba, obývacia izba, dve spálne, kúpeľňa s WC a priestranný balkón s výhľadom na more. Budova, v ktorej sa apartmán nachádza, sa nachádza v komplexe, kde sú dva rekreačné bazény. Dobrá lokalita, kde sa nachádzajú niektoré z najlepších hotelov, asi 20 m od mora. Nájdete tu všetko, čo potrebujete pre pohodlnú dovolenku: obchody, školy, reštaurácie a kaviarne, salóny krásy, kliniky a ďalšie. Odporúčame prehliadku!
Poplatok za údržbu je 8 až 12 € mesačne.

Viac ponúk nehnuteľností nájdete na našej webovej stránke Mojenemovitostumore.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých ohľadoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

V pobrežnom meste Durrësi, ktoré sa nachádza 34 km od hlavného mesta Tirana, sa nachádza najväčší albánsky prístav - a jedno z najstarších miest v krajine. "Večné mesto" na Jadrane má 3 000-ročnú históriu. Vďaka svojej dlhej histórii je mesto prirodzene plné starovekých archeologických pamiatok a nálezísk vrátane slávneho amfiteátra rímskeho cisára Hadriána, ktorého kapacita 15 000 miest ho robí druhým najväčším amfiteátrom na Balkáne. Staré mesto bolo obohnané hradbami, z ktorých tretina ešte stále stojí. Po starovekých cestách, ktoré sa zachovali do histórie, kedysi kráčal aj samotný Caesar. Durrës je fantastickou destináciou pre milovníkov histórie a umenia: za Archeologickým múzeom si návštevníci môžu prezrieť Etnografické múzeum, ktoré bolo domovom slávneho herca Alexandra Moissiho, a v centre mesta sa nachádza galéria umenia. Durrës je tiež ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú relaxovať pri mori, pretože jeho piesočnaté pláže a početné reštaurácie s nádherným výhľadom na Jadran predstavujú dokonalú dovolenku.

Ak ste si nevybrali z aktuálnej ponuky, nevadí. Vieme, ako pracovať s vašou požiadavkou, a odborne pre vás nájdeme váš vysnívaný apartmán!
Podlažie
5
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
116 m2
Úžitková plocha
116 m2
Balkón
Áno
Obchod
250 m
Lekár
400 m
Kaviareň
160 m
Reštaurácia
120 m
Bar
80 m
Škola/škôlka
340 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00