3+kk, V blízkosti pláže, v turistickom mestečku Pefkochori

Pefkochori, Grécko – ID 9570
135,000 €
Plocha 48 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 1/2
More 80 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Letná sezóna

Dobre situovaný 2-izbový prízemný apartmán na predaj v blízkosti všetkých atrakcií a občianskej vybavenosti, v rezidenčnej ulici na pobreží, hneď vedľa nábrežia v obľúbenej dovolenkovej destinácii Chalkidiki Pefkochori. Apartmán bol kompletne zrekonštruovaný s použitím najlepších materiálov a predáva sa vrátane nábytku a elektroinštalácie. ubytovanie pozostáva z 2 spální, sprchy/WC a obývacej izby, klimatizácie a vybavenej kuchyne (v dobrom stave vybavenej sporákom, odsávačom pár a chladničkou s mrazničkou). K dispozícii je veľká vonkajšia terasa s drevenými dverami a okenicami a veľký vonkajší obývací priestor s grilom, ktorý je súkromný len pre majiteľov bytu.

Vďaka ideálnej polohe apartmánu s rozlohou 48 m2 je vhodný na letné bývanie pre vás a vašu rodinu alebo na príjem z prenájmu.

Kompletne zabezpečíme prenájom, správu, rekonštrukciu, dovybavenie, pomôžeme vám so všetkým, čo budete potrebovať po prevode vlastníctva.

Postaráme sa o správu nehnuteľnosti od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých ohľadoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale len začína.

Pefkochori je dedinka s obielenými domčekmi obklopená citrusovými a olivovými hájmi, ktorá sa tiahne až k obľúbenému plážovému letovisku Toroni Bay. V lete sem dovolenkárov lákajú možnosti šnorchlovania, parasailingu, ako aj prechádzky a výhľad na západ slnka z reštaurácií alebo tradičných taverien ponúkajúcich stredomorské špeciality. Večer sa v baroch a kluboch konajú hudobné vystúpenia s gréckou a srbskou hudbou. Nákupné možnosti zahŕňajú obchody s ručne vyrábanými suvenírmi, ako sú šperky a citrónový likér.

Podlažie
1
Počet podlaží
2
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
48 m2
Úžitková plocha
48 m2
Obchod
30 m
Lekár
30 m
Kaviareň
10 m
Reštaurácia
10 m
Bar
80 m
Škola/škôlka
10 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00