3+kk, úžasný výhľad na more, dve terasy, priamo na pláži, Byala

Byala, Bulharsko – ID 8943
175,000 €
Plocha 321 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 2/5
More 20 m
Poplatok za služby 10 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám priestranný apartmán s 3 spálňami, ktorý sa nachádza v prvej línii luxusného rezidenčného komplexu Silver Beach v pokojnom a malebnom prímorskom mestečku Byala. Úžitková plocha bytu je 177 m2 a celková plocha je 231 m2.

Apartmán sa nachádza na druhom poschodí a pozostáva z priestrannej obývacej izby, priestrannej kuchyne v spoločnom priestore s jedálenským kútom, dvoch priestranných spální, dvoch kúpeľní, samostatnej toalety a dvoch priestranných terás. Výhľad na more sa naskytá z okien apartmánov aj z terás. Apartmán je kompletne zariadený a vybavený všetkým potrebným. Má veľa miest na spanie a je pripravený na okamžité použitie.

Apartmánový komplex, v ktorom sa apartmán nachádza, je dobre udržiavaný a ponúka vám a vašim hosťom:

dva bazény pre dospelých a deti,

oddychová zóna s ležadlami a slnečníkmi,

telocvičňa,

herňa,

konferenčná miestnosť.

V budove je výťah. Poplatok za údržbu je len 10 €/m2 ročne. Veľmi lukratívna nehnuteľnosť! Odporúčame!

Vážení klienti, vzhľadom na súčasnú situáciu vykonávame prehliadky online prostredníctvom živého vysielania. Celý proces prevodu vlastníckeho práva môžeme zorganizovať a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Pre našich klientov zabezpečujeme prenájom a správu nehnuteľností na celom bulharskom pobreží.

Archeologické vykopávky neskoroantickej pevnosti prebiehajú 150 metrov od komplexu - podľa predbežných odhadov ide o kultúrnu vrstvu s ruinami chrámu a budov v jeho okolí z V-III. storočia pred Kr. V roku 2012 tam bol objavený unikátny zlatý prsteň s miniatúrnym modelom rotundy nad Božím hrobom zo 6. storočia nášho letopočtu. Zaujímavou udalosťou bol objav budov z V-VI. storočia nášho letopočtu. Podľa archeológov ide o malé vinárstvo, ktoré patrilo kláštoru. Tieto vykopávky kurátorsky zastrešuje a sponzoruje Európska únia. Na propagáciu a ochranu vykopávok na Atanášovom myse už boli vyčlenené približne 3 milióny EUR, čo bude mať nepochybne pozitívny vplyv na ďalší rozvoj regiónu. Kaplnka svätého Atanáza sa vyznačuje jedinečnou mikroklímou - v lete tu vždy vanie ľahký vánok a nikdy tu nie je úmorné teplo. Na ostrohu sa nachádza vyhliadková plošina s úchvatným výhľadom na more. Úpätie balkánskych hôr bolo vždy cenené pre svoj liečivý vzduch. Kombinácia morského a horského vzduchu vytvára liečivý buket, ktorý pomáha liečiť astmu a iné pľúcne ochorenia. V meste Byala žije približne 3 000 obyvateľov. V zime mesto nezaniká ako niektoré strediská, ale žije svojím meraným životom. Vďaka výhodnej polohe je Byala ľahko dostupná z dvoch veľkých pobrežných miest Varna a Burgas. Na letisko vo Varne je to 50 km po dobrej a rovnej ceste, na letisko v Burgase asi 60 km. V blízkosti Byaly sa nachádzajú krásne a známe divoké pláže Kara Dere a Irakli. V lete sa tu konajú hudobné festivaly s nezabudnuteľnou atmosférou. A miestna príroda vás obdarila takými úžasnými scenériami, že pamäťová karta vášho fotoaparátu sa bude neustále plniť.

Byala je administratívne centrum nachádzajúce sa v centrálnej časti bulharského pobrežia medzi dvoma medzinárodnými letiskami - 50 km od letiska Varna a 60 km od letiska Burgas. Mesto ponúka všetko, čo potrebujete na pohodlnú rodinnú dovolenku a celoročné bývanie: obchody, banku, nemocnicu, školu, poštu, reštaurácie a kaviarne, salóny krásy, štadión a ďalšie. Pobrežie sa vyznačuje kombináciou morských zátok, pláží dlhých viac ako 6 km, piesočných dún a malebných bielych skál. Byala je tiež známym centrom vinárstva.

Podlažie
2
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
321 m2
Úžitková plocha
177 m2
Terasa
Áno
Bazén
2 bazény
Recepcia
Recepcia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
270 m
Lekár
250 m
Kaviareň
5 km
Reštaurácia
20 m
Bar
30 m
Škola/škôlka
160 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00