3+kk, top lokalita, občianska vybavenosť v pešej vzdialenosti, Sofia

Sofie, Bulharsko – ID 4461
307,000 €
Plocha 131 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 1/4
Stav K nastěhovanie

Jedinečná príležitosť kúpiť investičný byt v hlavnom meste Sofia za ceny a podmienky ako pred 10 rokmi v Prahe! Ponúkame nový, zariadený byt 3 + kk s celkovou rozlohou 131 m2, ktorý sa nachádza na prvom poschodí zo štyroch poschodí v uzavretom komplexe Vitosha Home. Dispozícia: chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, dve kúpeľne s WC, balkón. Obe kúpeľne sú kompletne dokončené, v byte je nová kuchynská linka, v oboch spálňach budú plávajúce podlahy. Expozícia je severozápadná! K bytu prislúcha kryté parkovacie miesto S dovybavením radi pomôžeme! Byt s výbornou polohou, vo štvrti Vitoša vedľa bulváru Simeonovské hole, nákupných centier Ring Mall, Paradise Mall, Busines Park Sofia a v pešej vzdialenosti od obchodných reťazcov Fantastico a Kaufland a autobusových zastávok. Komplex pozostáva z troch samostatných štvorpodlažných budov, vedľa ktorých bude vybudovaný športový areál so školou, škôlkami, tenisovým a futbalovým ihriskom. V blízkosti bude nová stanica metra (230 metrov). K dispozícii je plynové vykurovanie a plynové podlahové kúrenie. Budova pred kolaudáciou. Byt ideálny na prenájom! Dobrá cena!

SOFIE:

Sofia je najväčším mestom krajiny. Každoročne navštívi miestne turistické atrakcie veľké množstvo turistov, ktorých toto mesto láka krásnou architektúrou historických budov, harmonicky skombinovaných s modernou infraštruktúrou. Žije tu viac ako jeden a pol milióna obyvateľov. Zároveň sa v meste nachádza približne 20 vzdelávacích inštitúcií, ktoré poskytujú vysokoškolské vzdelanie. Záujemcovia o Sofiu sa môžu zoznámiť s kultúrou a tradíciami miestnych obyvateľov. V hlavnom meste môžu návštevníci navštíviť Filharmóniu, vychutnať si tóny vážnej hudby v Zimnej záhrade. Okrem toho sa turistom odporúča navštíviť miestne múzeá. Jedným z najväčších je Historické. Zaujímavé sú aj expozície v etnografickom, archeologickom a zoologickom múzeu. Poloha mesta Sofia je úžasná. Nájdete tu nielen krásu miestnej architektúry, ale aj prírodu, ktorá sa rozprestiera okolo. Megapolis sa nachádza na úpätí hory Vitoša, ktorej svahy boli v 20. storočí premenené na národný park. V samotnom meste je tiež množstvo parkov a námestí. Milovníkov zelene poteší miestna vegetácia. Jednou z najstarších budov v hlavnom meste je kostol svätej Sofie. Pochádza z 5. a 6. storočia a považuje sa za vizitku moderného mesta. Toto miesto odporúčame všetkým návštevníkom. Ďalej sa tu nachádza Kostol svätého Juraja. Jedinečná atmosféra a krásne nástenné maľby potešia takmer každého, kto sa zaujíma o históriu Bulharska. V meste sa nachádzajú aj turecké mešity, ktorých múry sú staré niekoľko storočí. Za najkrajší bulvár sa považuje bulvár Vitoša, ktorý sa začína pri katedrále. Mesto Sofia sa považuje za jedno z najkrajších európskych miest. Odporúčame navštíviť štvrť na juhozápadnom okraji mesta s názvom Bojana. Nachádza sa priamo na úpätí Vitoše a nachádza sa tu malý kostolík, ktorý UNESCO zaradilo na zoznam svetového dedičstva. Nástenné maľby tu pochádzajú z 13. storočia. Na Vitošu prichádzajú turisti z celého sveta. sofia priťahuje obrovské množstvo turistov, pretože sú tu podmienky na kultúrny oddych, prechádzky po najkrajších miestach a spoznávanie histórie krajiny. V meste nájdete obrovské množstvo pamiatok, kostolov a historickej architektúry.

Podlažie
1
Počet podlaží
4
Dispozícia
3+kk
Plocha
131 m2
Úžitková plocha
115.28 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
1 km
Lekár
100 m
Kaviareň
290 m
Reštaurácia
140 m
Bar
210 m
Škola/škôlka
140 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00