3+kk, Skvelý byt na investíciu, San Luis de Sabinillas, Španielsko

San Luis de Sabinillas, Španielsko – ID 10299
220,000 €
Plocha 94 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 1/4
More 400 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Predstavujeme vám úžasný apartmán s 2 spálňami na prízemí pri pláži a veľkorysou súkromnou terasou v centre mesta Sabinillas. Vstúpte do priestrannej obývacej izby, ktorá plynulo prechádza do rozľahlej terasy a ponúka dostatok priestoru na veľkú jedálenskú súpravu a pohodlné sedenie v obývacej izbe. Majiteľ túto vonkajšiu svätyňu vyzdobil rôznymi kvitnúcimi rastlinami, ktoré vytvárajú príjemnú atmosféru ústrania. Samostatne stojaca kuchyňa je bezchybne vybavená modernými spotrebičmi, ktoré zabezpečujú bezproblémové stolovanie. Tento nádherný apartmán pozostáva z dvoch dobre vybavených spální, ktoré majú spoločnú vybavenú rodinnú kúpeľňu s dvoma umývadlami a upokojujúcou vaňou. Nehnuteľnosť sa ponúka kompletne zariadená vrátane ďalšieho pohodlia v podobe vyhradeného parkovacieho miesta, ktoré je zahrnuté v cene. Nachádza sa v bezpečnej uzavretej komunite s 24-hodinovým dohľadom a má priamy prístup na malebnú promenádu. Užívajte si vybavenie vrátane dvoch tenisových kurtov, osviežujúceho komunitného bazéna, detského bazéna a očarujúceho detského ihriska. Bujné záhrady zdobené pokojnými fontánami a lákavými lavičkami poskytujú dokonalé útočisko v tieni kývajúcich sa paliem. Promenáda sa tiahne od Buenas Noches po La Chullera a ponúka nekonečné možnosti na pokojné prechádzky.

Kúsok od apartmánu sa nachádza rozsiahly mestský športový komplex s množstvom tenisových a paddle tenisových kurtov, vyhrievaným športovým bazénom, omladzujúcou saunou a kúpeľmi, dobre vybavenou posilňovňou a rôznymi športovými a osviežujúcimi hodinami aerobiku pre deti a dospelých. Vďaka svojej centrálnej polohe láka návštevníkov množstvo reštaurácií a barov v okolí a priestranný obchod Lidl sa nachádza hneď cez ulicu.

Podlažie
1
Počet podlaží
4
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
94 m2
Úžitková plocha
65 m2
Terasa
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
80 m
Lekár
50 m
Kaviareň
50 m
Reštaurácia
0 m
Bar
10 m
Škola/škôlka
140 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00