3+kk s výhľadom na more, komplex Royal Cove, Kavarna, Bulharsko

Kavarna, Bulharsko – ID 9928
91,300 €
Plocha 102 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 4/6
More 70 m
Poplatok za služby 9 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame na predaj byt 3+kk, ktorý sa nachádza na štvrtom poschodí zo šiestich poschodí v komplexe Royal Cove v meste Kavarna, Bulharsko. Celková rozloha je 102,93 m2.

Dispozícia: chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, dve kúpeľne s WC a balkón s krásnym výhľadom na more. Byt sa predáva vrátane nábytku, pripravený na nasťahovanie. Možnosť dokúpenia parkovacieho miesta.

Royal Cove je apartmánový komplex Royal Hotels, ktorý sa nachádza 70 m od pláže na pobreží Čierneho mora v Kavarne. V blízkosti sa nachádza rybárska osada, golfové ihriská, prírodné rezervácie a jedny z najkrajších výhľadov na pobreží, vďaka ktorým je letná rekreácia pestrá a plnohodnotná.

Komplex je k dispozícii vám a vašim hosťom:

Vonkajší bazén s detskou časťou, relaxačná zóna, fitnescentrum, sauna, strážené parkovisko, nepretržitá bezpečnostná služba a video dohľad.

Údržbový poplatok je 9 €/m2 ročne.

My v spoločnosti MY PROPERTY AT MORE vám ponúkame bezkonkurenčný výber kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do tej správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Kavarna je pobrežné mesto v Bulharsku a nachádza sa na skalnatom pobreží v severnej časti bulharského pobrežia Čierneho mora. Počet obyvateľov je približne 12 000. Kavarna je známa ako "hlavné mesto rocku v Bulharsku", pretože každé leto sa tu na jednom pódiu stretávajú svetoznáme rockové skupiny. V Historickom múzeu v Kavarne sa nachádzajú nálezy z 5.-6. storočia nášho letopočtu. Vystavené sú nálezy z tráckych kmeňov, ktoré obývali tento región, zo života Slovanov a Prabulharov. Je tu kompletná občianska vybavenosť, obchody, reštaurácie, školy, škôlky, kaviarne, nemocnice. Mesto sa môže pochváliť udržiavanou mestskou plážou. V blízkosti sa nachádzajú skutočné perly severného pobrežia, ako sú mys Kaliakra, Tyulenovo, Balčik, Rusalka, Šabľa, Bolata, Topola a mnohé ďalšie. V Kavarne a jej okolí žije veľa cudzincov vrátane mnohých Čechov. V okolí Kavarny sa nachádzajú aj skaly, z ktorých je skutočne úchvatný výhľad na Čierne more. V okolí sa nachádza aj množstvo liečivých horúcich prameňov. Nachádzajú sa tu aj kúpele s liečivým bahnom, ktoré má preukázateľný účinok na pohybové ústrojenstvo.

Podlažie
4
Počet podlaží
6
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
102 m2
Úžitková plocha
90.58 m2
Balkón
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
2 km
Lekár
2 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
60 m
Bar
110 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00