3+kk s výhľadom na more, jeden z najlepších komplexov na pobreží, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 7306
214,000 €
Plocha 122 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 2/5
More 200 m
Poplatok za služby 8 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám luxusný apartmán s 3 spálňami o rozlohe 122 m2, ktorý sa nachádza na druhom poschodí z piatich poschodí v jednom z najlepších komplexov - Casa Real, v bulharskom meste Sveti Vlas. Dispozícia je vstupná hala, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, kúpeľňa s WC a terasa s výhľadom na more a bazén. Cena je vrátane nábytku a zariadenia podľa fotografií.

Komplex, v ktorom sa apartmán nachádza, je považovaný za jeden z najlepších na pobreží. Na jeho území sa nachádzajú dva bazény, reštaurácia, bar, wellness centrum, detské ihrisko, veľký, udržiavaný areál s rôznymi rastlinami a kvetmi, je tu priamy prístup na udržiavanú pláž.

Poplatok za údržbu je 8 €/m2 ročne.

Apartmán je vhodný na celoročné užívanie. Skvelá ponuka, vrelo odporúčame!

My v spoločnosti MOJE VLASTNÍCTVO NA VÍKEND vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Sveti Vlas je príjemné mesto na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj zanedbateľná. Vďaka rozvoju v obľúbenom a hojne navštevovanom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.

V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora pozvoľný.

Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. V posledných rokoch sa v polovici decembra vyskytli teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, klíma sa ukazuje ako veľmi priaznivá pre ľudské zdravie.

Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v tomto prostredí. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu. Tu sa dá nasať jedinečná atmosféra a tiež si vychutnať povestnú pohostinnosť miestnych obyvateľov. Sveti Vlas je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku v krásnej prírode, a tiež pre rodiny s deťmi.

Podlažie
2
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
122 m2
Úžitková plocha
107 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
370 m
Lekár
560 m
Kaviareň
170 m
Reštaurácia
20 m
Bar
20 m
Škola/škôlka
730 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00