3+kk s výhľadom na more, 450 m od pláže, komplex Sea Fort Club, Sveti Vlas

Sveti vlas, Bulharsko – ID 10803
96,800 €
Plocha 95 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 3/5
More 450 m
Poplatok za služby 13 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám nádherný 3-izbový apartmán s rozlohou 95 m2, ktorý sa nachádza na treťom poschodí z piatich poschodí v súkromnom komplexe Sea Fort Club v bulharskom meste Sveti Vlas. Dispozícia: chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, kúpeľňa s WC a balkón s krásnym výhľadom na more. Apartmán na predaj vrátane zariadenia podľa aktuálnych fotografií.

Komplex Sea Fort Club, v ktorom sa apartmán nachádza, je v romantickej oblasti so zachovalou prírodou a len pár krokov ( 450 metrov) od krásnej pláže. Majitelia a ich hostia majú k dispozícii: bazén s oddychovou zónou, reštauráciu, bar, SPA centrum, parkovisko, detské ihrisko, 24-hodinovú bezpečnostnú službu.

Údržba je 13,20 €/m2 ročne.

My v spoločnosti MY PROPERTY U MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Sveti Vlas sa nachádza na najlepšom mieste na bulharskom pobreží Čierneho mora - na úpätí balkánskych svahov, ktoré postupne klesajú do krištáľovo čistých vôd rozľahlého Čierneho mora. Táto priaznivá kombinácia znamená veľa slnečných dní (v priemere 260 za rok), chladné popoludnia, čistý vzduch a ideálne podmienky na liečbu ochorení horných dýchacích ciest.

Okrem ideálneho podnebia, ktoré je blízko Stredozemného mora, má Sveti Vlas zaujímavú históriu. Približne pred 1800 rokmi tu namiesto tráckej svätyne stáli luxusné prístavy a rekreačné komplexy. V tom čase sa mesto volalo Larissa a až v 14. storočí prijalo meno Sveti Vlas, patrón obchodníkov.

Pláž letoviska je dlhá 1,5 km a v priemere meria 16 m. Nachádzajú sa tu tri krásne pláže s jemným zlatistým pieskom, ktoré podľa Európskej komisie patria medzi najčistejšie na kúpanie v Bulharsku.

Ak sa chcete zabaviť, Slnečné pobrežie je vzdialené len pár minút jazdy autom, a ak chcete vidieť pamiatky, jedinečné mesto Nesebar a jeho historické a kultúrne dedičstvo sú vzdialené 10 km. V roku 2007 bol v meste Sveti Vlas otvorený najväčší jachtový prístav v Bulharsku - Marina Dinevi s kapacitou 300 jácht.

Konajú sa tu aj zaujímavé podujatia - každý rok v polovici júla sa tu koná jachtárska regata "Svätý Vlas" a v auguste super skipper rally pod rovnakým názvom.

Sveti Vlas je európske mesto, ktoré fascinuje v každom ročnom období. Jeseň je veľmi jemná a teplá, jar inšpiruje krásou kvitnúcej vegetácie a v zime vás zasnežené svahy Starej planiny ponoria do zasneženej rozprávky. Mesto má všetky vymoženosti pre pohodlný život. V meste Sveti Vlas sú všetky nami ponúkané nehnuteľnosti vhodné na trvalé bývanie.

Podlažie
3
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
95 m2
Úžitková plocha
83.6 m2
Balkón
Áno
Bazén
2 bazény
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
1 km
Lekár
3 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
230 m
Bar
160 m
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00