3+kk, s výhľadom na more, 250 m od pláže, garáž, komplex Olimp, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 6497
Plocha 104 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 3/5
More 360 m
Poplatok za služby 650 € za rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám priestranný apartmán 3+kk o veľkosti 104,72 m2, ktorý sa nachádza na treťom poschodí z piatich poschodí v súkromnom komplexe Olimp v bulharskom meste Sveti Vlas. Cena je vrátane nábytku a zariadenia podľa fotografií. Byt má východnú orientáciu. Dispozícia: chodba, priestranná obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, dve kúpeľne s WC a priestranný balkón s výhľadom na more a východnou expozíciou. Byt sa predáva nezariadený, na kľúč. S nábytkom a zariadením vám radi pomôžeme. Podzemná garáž je zahrnutá v kúpnej cene a má rozlohu 20,05 m2. Komplex Olimp sa vyznačuje príjemným prostredím a ponúka vám a vašim hosťom: recepciu, vonkajší bazén pre dospelých, detský bazén, reštauráciu; fitnescentrum, detské ihrisko, bezpečnostnú službu a dohľad 24 hodín denne.

Komplex sa nachádza len 360 metrov od krásnych pláží letoviska Sveti Vlas.

Poplatok za údržbu je 650 € ročne.

Koruna sa posunula na najsilnejšiu úroveň za posledných 11 rokov na euro! Kúpa nehnuteľnosti za eurá nikdy nebola a nebude výhodnejšia!

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných pár rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme tak možnosť oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky ku každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Sveti Vlas je príjemné mestečko na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj malá. Vďaka výstavbe v obľúbenom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.

V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora pozvoľný.

Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. V posledných rokoch sa v polovici decembra vyskytli teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, klíma sa ukazuje ako veľmi priaznivá pre ľudské zdravie.

Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v prostredí, ktoré rozhodne nie je tak preplnené ako Slnečné pobrežie. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu. Môžete tu nasávať jedinečnú atmosféru a tiež si vychutnať povestnú pohostinnosť miestnych obyvateľov. Sveti Vlas je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku v krásnej prírode, a tiež pre rodiny s deťmi.

Podlažie
3
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
104 m2
Úžitková plocha
93 m2
Balkón
Áno
Garáž
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
70 m
Lekár
190 m
Kaviareň
390 m
Reštaurácia
40 m
Bar
100 m
Škola/škôlka
230 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00