3+kk, s výhľadom na bazén, 70 m od pláže, Yassen, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 6831
82,000 €
Plocha 88 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 1/6
More 70 m
Poplatok za služby 8 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne
Ponúkame apartmán 3+kk s celkovou plochou 88 m2, ktorý sa nachádza na prvom poschodí zo šiestich poschodí, v súkromnom komplexe Yassen na Slnečnom pobreží v Bulharsku. Cena je vrátane nábytku a zariadenia podľa fotografií. Pozostáva zo vstupnej haly, obývacej izby s kuchynským kútom, dvoch spální, dvoch kúpeľní a terasy s výhľadom na bazén. Kvalitná nehnuteľnosť v dobrom komplexe. Odporúčame!
Komplex Yassen, v ktorom sa apartmán nachádza, sa nachádza v druhej línii k moru, len 70 metrov od pláže. V pešej vzdialenosti je všetka občianska vybavenosť a zábava. Apartmán je ideálny na prenájom a na celoročné bývanie. Komplex je otvorený celoročne, má krásny upravený dvor, detské ihrisko, reštauráciu, supermarket, 24-hodinovú bezpečnostnú službu, recepciu a veľký bazén s oddychovou zónou. Ku komplexu patrí aj strážené parkovisko.
Poplatok za údržbu je 8 €/m2 ročne.
Koruna sa posunula na najsilnejšiu úroveň za posledných 11 rokov k euru! Kúpa nehnuteľnosti za eurá nikdy nebola a nebude výhodnejšia!
Vážení klienti, žijeme v čudnej dobe, v ktorej sa za posledných pár rokov veľa vecí pokazilo. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.
Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové letovisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.
Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.
Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.
Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.
Podlažie
1
Počet podlaží
6
Dispozícia
3+kk
Plocha
88 m2
Úžitková plocha
77 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
160 m
Lekár
40 m
Kaviareň
170 m
Reštaurácia
120 m
Bar
120 m
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00