3+kk, s výhľadom na bazén, 100 m od pláže, najvyššia cena, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 6435
Plocha 95 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 2/4
More 100 m
Poplatok za služby 10 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame krásny apartmán 3+kk o veľkosti 95 m2, ktorý sa nachádza na druhom poschodí zo štyroch poschodí v súkromnom komplexe Sky Dreams v bulharskom meste Sveti Vlas. Cena zahŕňa všetok nábytok a vybavenie podľa fotografií. Dispozičné riešenie: vstupná hala, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, dve kúpeľne s WC, dve terasy, z ktorých jedna má výhľad na bazén. Byt v perfektnom stave a za veľmi dobrú cenu! Odporúčame!

Komplex Sky Dreams, v ktorom sa apartmán nachádza, sa nachádza medzi Slnečným pobrežím a Svätým Vlasom, 100 metrov od piesočnatej pláže, v pokojnej oblasti so zachovalou prírodou a zároveň v blízkosti všetkých zariadení občianskej vybavenosti a zábavy.

Vybavenie komplexu:

2 bazény pre dospelých s detskou časťou, bar pri bazéne, reštaurácia, recepcia, lobby bar, bezpečnostná služba, parkovisko, zelené plochy.

Údržba je 9,60 €/m2 ročne.

Našou najväčšou pýchou sú naši spokojní zákazníci.

Znovu a znovu posilňujeme našu prestíž a dôveru tým, že poskytujeme odborné poradenstvo a zdieľame naše názory s našimi klientmi, ktorí sú dlhodobými užívateľmi nehnuteľností, ktoré úspešne kúpili podľa plánu v sľúbenom termíne.

V každom prípade, ktorý spravujeme, sa o vás nielen staráme a poskytujeme odborné poradenstvo, ale aj pridávame hodnotu do vášho života a prispievame k zlepšeniu vašej ekonomickej situácie dobrým investovaním vašich peňazí.

Náš vzťah sa nákupom nekončí, ale len začína! Sme vašimi susedmi a partnermi, a to nielen počas doby vlastníctva vybranej nehnuteľnosti.

Chráňte svoje peniaze pred megainfláciou rozumným investovaním do vlastnej nehnuteľnosti na pláži. Ceny v Bulharsku sú TERAZ o polovicu nižšie ako v iných krajinách EÚ.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme možnosť oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Sveti Vlas je príjemné mesto na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto strediska je naozaj malá. Vďaka výstavbe na obľúbenom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza asi 13 km od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami a milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkého množstva turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.

V meste je niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora je pozvoľný.

Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morského podnebia a nádhernej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a relatívne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. Posledných niekoľko rokov boli v polovici decembra teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, pretože podnebie je veľmi priaznivé pre ľudské zdravie.

Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre všetkých, ktorí si chcú užiť príjemnú dovolenku v tomto prostredí. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu. Môžete tu nasávať jedinečnú atmosféru a vychutnať si povestnú pohostinnosť miestnych obyvateľov. Sveti Vlas je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku v krásnej prírode, ale aj pre rodinu.

Podlažie
2
Počet podlaží
4
Dispozícia
3+kk
Plocha
95 m2
Úžitková plocha
83 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
60 m
Lekár
4 km
Kaviareň
3 km
Reštaurácia
70 m
Bar
140 m
Škola/škôlka
3 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00