3+kk s panoramatickým výhľadom na more, v dokonalom komplexe, Obzor

Obzor , Bulharsko – ID 7145
184,000 €
Plocha 113 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 5/6
More 20 m
Poplatok za služby 1,539 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame na predaj krásny 3-izbový apartmán vo vynikajúcom komplexe Obzor Beach Resort, ktorý sa nachádza v prvej línii prímorského mesta Obzor. Celková rozloha je 113 m2, zastavaná plocha apartmánu je 99 m2 a nachádza sa na piatom poschodí zo šiestich poschodí. Pozostáva zo vstupnej haly, priestrannej obývacej izby s jedálenským a kuchynským kútom, dvoch spální, z ktorých jedna má vlastnú kúpeľňu s WC a druhá má vlastný balkón s výhľadom na more, druhej kúpeľne s WC, priestrannej terasy s úchvatným, priamym výhľadom na more. Apartmán poskytuje veľkolepú príležitosť privítať malebné východy slnka nad morom so šálkou osviežujúcej kávy na priestrannej terase a vychutnať si lahodné morské plody na čerstvom vzduchu pri obdivovaní morskej panorámy a vychutnávaní morského vánku. Apartmán je priestranný, vybavený pohodlným a elegantným nábytkom, ako aj všetkým potrebným pre pohodlie tých, ktorí v ňom žijú.

Komplex sa nachádza priamo na pláži v jednom z najpokojnejších bulharských prímorských miest - Obzor. Pláž je jedna z najdlhších na bulharskom pobreží Čierneho mora - 10 km a dĺžka pláže priamo pred komplexom je 800 metrov. Morské vody sú celkom pokojné, krištáľovo čisté, piesok je zlatistý. Hlavnou myšlienkou komplexu je fungovať ako aparthotel, vhodný pre každého, kto hľadá oddychovú dovolenku a chce si užiť more a slnko. Nájdete tu pokoj, pohodu, radosť a komfort, o ktorých snívate pre seba a celú svoju rodinu počas letnej dovolenky. Kúpou apartmánu môžete získať nielen svoje letné sídlo, kde môžete tráviť dovolenku, ale aj príjem z prenájmu. Rezort ponúka správu nehnuteľností vo forme ich prenájmu turistom na letnú turistickú sezónu v čase, keď majitelia svoje nehnuteľnosti nevyužívajú. Komplex má zmluvy s poprednými licencovanými cestovnými kanceláriami a účinnú reklamu, čo sa v predchádzajúcich rokoch prejavilo mimoriadne dobrou obsadenosťou apartmánov turistami. Komplex ponúka tieto zariadenia:

- 24-hodinová celoročná ochrana;

- recepcia;

- bazény vrátane plavčíka, slnečníkov, ležadiel;

- parkovanie;

- animátori pre deti a dospelých;

- škôlka a detské ihrisko;

- reštaurácia a bar pri bazéne;

- služby za príplatok: pranie, sušenie, žehlenie; upratovanie apartmánu; poskytuje ďalšie vybavenie pre deti: detskú postieľku, vysokú stoličku, kočík, opatrovateľku pre deti do 2 rokov a mnoho ďalšieho.

Poplatok za údržbu je 1539 € ročne.

Skvelý byt na skvelom mieste! Odporúčame!

Milí klienti, žijeme v zvláštnej dobe, kde sa za posledných pár rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky ku každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie. Pre našich klientov zabezpečujeme prenájom a správu nehnuteľností na celom bulharskom pobreží, v letovisku Obzor:

Obzor sa nachádza v prekrásnej krajine, v zálive Čierneho mora, ktorý je ohraničený Balkánskym prstencom (Stará Planina) asi 60 km južne od Varny a 74 km od Burgasu.

Pláže a príroda: Je to obľúbené a naozaj príjemné malé letovisko, ktoré spája more so širokými, príjemnými plážami s možnosťou turistiky a nenáročných prechádzok. V blízkosti Obzoru sa do mora vlievajú rieky Dvojnica a Kamčia, ktoré sú súčasťou prírodnej rezervácie. Obzor a jeho história:

Jeho krásna poloha sa odráža v jeho pôvodnom starovekom názve Heliopolis (Slnečné mesto). Pôvodne grécka námorná základňa sa neskôr stala dôležitou rímskou pevnosťou. V stredoveku tu stála nedobytná bulharská pevnosť Kozyak, ktorá chránila prístav s veľkým hospodárskym významom pre bulharský čiernomorský obchod v 13. a 14. storočí. Ruiny stredovekej pevnosti sa nachádzajú asi 3 km od dnešného Obzoru. Nájdete tu aj ruiny Jupiterovho chrámu na zvyškoch rímskych hradieb.

Podlažie
5
Počet podlaží
6
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
113 m2
Úžitková plocha
99 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
200 m
Lekár
290 m
Kaviareň
270 m
Reštaurácia
90 m
Bar
130 m
Škola/škôlka
320 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00