3+kk, s krásnym výhľadom na more, top lokalita, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 5627
155,000 €
Plocha 150 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 6/6
More 50 m
Poplatok za služby 500 € za rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame krásny 3-izbový apartmán v komplexe Kaya, v blízkosti mora a všetkej občianskej vybavenosti. Dispozícia je vstupná hala, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, 3 kúpeľne s WC, obrovská terasa s krásnym výhľadom na more. Byt má veľkorysých 150 m2, nachádza sa na šiestom poschodí zo šiestich poschodí. Cena je vrátane všetkého nábytku a zariadenia podľa aktuálnych fotografií. Vzdialenosť od pláže je len 50 metrov. V lete ponúka hotel na prízemí reštauráciu s rýchlym občerstvením a tradičnou bulharskou, talianskou, tureckou a izraelskou kuchyňou. K dispozícii je aj supermarket a lekáreň. Parkovisko je k dispozícii na mieste za poplatok, výťah. Staré mesto Nesebar je vzdialené len 6 km. Na letiská v Burgase, Varne a Sofii premáva kyvadlová doprava. Poplatok za údržbu je 500 € ročne.

Veľmi dobrá ponuka, odporúčame!

My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
6
Počet podlaží
6
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
150 m2
Úžitková plocha
132 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
120 m
Lekár
330 m
Kaviareň
130 m
Reštaurácia
40 m
Bar
30 m
Škola/škôlka
770 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00