3+kk, priamo na pláži, komplex Dune Residence, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 5664
125,000 €
Plocha 120 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 2/6
More 30 m
Poplatok za služby 720 € za rok
Stav K nastěhovanie

Luxusný apartmán 3+kk, 120 m2, situovaný na druhom poschodí zo šiestich poschodí, v súkromnom komplexe Dune Residence na Slnečnom pobreží, Bulharsko. Dispozične je riešený ako obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, dve kúpeľne s WC a dva balkóny. Z balkóna je krásny výhľad na duny, ideálny na prenájom aj celoročné užívanie. Všetka občianska vybavenosť je v pešej vzdialenosti. Cena zahŕňa všetok nábytok a vybavenie. V komplexe sú majiteľom k dispozícii: oddychová zóna s altánkami, ležadlá, detský kútik, 24-hodinová ochrana, poplatok za údržbu je 720 € ročne.

Komplex Dune Residence, v ktorom sa apartmán nachádza, sa nachádza v známom bulharskom letovisku- Slnečné pobrežie, necelých 30 metrov od širokej piesočnatej pláže. Komplex je perfektne udržiavaný a obľúbený na prenájom. Komplex má areál s altánkami, ležadlami, detským kútikom priamo na piesku.

My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčný výber kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do tej správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme Bulhari a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
2
Počet podlaží
6
Dispozícia
3+kk
Plocha
120 m2
Úžitková plocha
105 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
250 m
Lekár
260 m
Kaviareň
40 m
Reštaurácia
40 m
Bar
150 m
Škola/škôlka
730 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00