3+kk, prestížny komplex Sweet Homes 2, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 7290
124,000 €
Plocha 101 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 3/6
More 600 m
Poplatok za služby 1,000 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám kvalitný a veľmi luxusný apartmán 3+kk o veľkosti 101 m2, ktorý sa nachádza na treťom poschodí zo šiestich poschodí v súkromnom komplexe Sweet Homes 2 na Slnečnom pobreží v Bulharsku. Cena je vrátane dizajnového nábytku a zariadenia podľa fotografie. Dispozícia je vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, dve kúpeľne s WC, balkón s výhľadom na bazén. Ponuka vhodná na trvalé užívanie v elitnom, rezidenčnom komplexe alebo na prenájom. Veľmi dobrá cena! Odporúčame!

Apartmán sa nachádza vo veľmi luxusnom a štýlovom komplexe s vonkajším a vnútorným bazénom, ktorý funguje celoročne. Komplex sa nachádza v centrálnej časti letoviska Slnečné pobrežie, približne 600 metrov od pláže a 400 metrov od centra mesta. Veľmi atraktívna cena!

Komplexy sú reťazou komplexov 1,2,3,4,5, ktoré majú spoločnú infraštruktúru. Ak vlastníte apartmán v jednom z týchto komplexov, môžete využívať infraštruktúru všetkých komplexov.

Vybavenie komplexu:

Recepcia, 24-hodinová bezpečnostná služba, veľký vonkajší bazén, detský bazén, relaxačné zóny, detské ihrisko, bezplatné Wi-Fi, satelitná TV, parkovisko, strešná terasa s relaxačnou zónou s ležadlami.

Údržbový poplatok je 1000 € ročne.

My v spoločnosti MY PROPERTY AT MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnych časoch, keď sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové letovisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
3
Počet podlaží
6
Dispozícia
3+kk
Plocha
101 m2
Úžitková plocha
88 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
280 m
Lekár
620 m
Kaviareň
270 m
Reštaurácia
140 m
Bar
80 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00