3+kk po rekonštrukcii, s krbom, Bansko

Bansko, Bulharsko – ID 4262
98,000 €
Plocha 96 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 3/6
More 140 000 m
Zjazdovka 1 200 m
Stav K nastěhovanie
Ponúkame krásny zrekonštruovaný 3 izbový apartmán s rozlohou 96 m2, ktorý sa nachádza na treťom poschodí zo šiestich poschodí. Apartmán pozostáva zo vstupnej haly, obývacej izby s kuchynským kútom, 2 samostatných spální, 2 kúpeľní a 2 terás. V apartmáne je krásny krb, ktorý vás nielen zahreje, ale aj vytvorí romantickú atmosféru. Apartmán sa nachádza v komplexe Saint John Park, ktorý je vo východnej časti lyžiarskeho strediska Bansko a je situovaný tak, že zo všetkých strán je úžasný výhľad na Pirin a Rilu. Komplex sa nachádza v blízkosti hotela "Saint John Hill" s celoročným SPA centrom, bazénom a reštauráciou. Komplex sa nachádza na hranici národného parku Pirin, Krinecká priehrada so známou reštauráciou je vzdialená len 5 minút chôdze, štartovacia stanica lanovky a nákupné ulice sú vzdialené len 15 minút chôdze.
Údržbový poplatok 5 €/ m2 ročne
Bansko je obľúbenou destináciou, pretože sa nachádza v blízkosti Grécka - len 140 km od Egejského mora. 6 km od Banska sa nachádzajú horúce minerálne pramene.
Zimná turistika
Podľa európskeho prieskumu lyžiarskych stredísk v Európe je Bansko jedným z najobľúbenejších stredísk. Strediská sú rozdelené do šiestich kategórií podľa dĺžky zjazdoviek. So zjazdovkami v dĺžke od 51 do 100 km je Bansko na prvom mieste! Je najlacnejším strediskom v tejto kategórii skúmaných stredísk. 75 km profesionálne upravených a spoľahlivo udržiavaných zjazdoviek, dobrá lyžiarska škola a lyžiarom a snowboardistom k dispozícii lyžiareň.
27 km moderných vysokokapacitných lanoviek prepraví hostí rýchlo a pohodlne na zjazdovky, ktoré sú dokonale upravené a bezchybne vybavené.
Lyžiarska oblasť má celkovo 17 značených tratí s celkovou dĺžkou 65 km, z toho 9 km tvoria lyžiarske cesty. Bansko ponúka jedinečnú príležitosť na 16 km dlhý nepretržitý zjazd. Posledných 7 km zjazdovky, ktorá spája lyžiarske stredisko s mestom Bansko, je vybavených 40 delami na umelé zasnežovanie a osvetlením na večerné lyžovanie.
Celkový počet vlekov je 23 - sedem sedačiek, z toho dve nové, šesť vlekov a desať detských vlekov. K dispozícii sú nové detské výťahy a škôlka.Podlažie
3
Počet podlaží
6
Dispozícia
3+kk
Plocha
96 m2
Úžitková plocha
84 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
560 m
Lekár
1 km
Kaviareň
950 m
Reštaurácia
70 m
Bar
760 m
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00