3+kk, Kúzelný byt s veľkým balkónom, Finestrat, Španielsko

Finestrat, Španielsko – ID 10316
159,000 €
Plocha 90 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 2/4
More 3 500 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Preskúmajte tento pozoruhodný apartmán v štýle bungalovu, ktorý sa nachádza v žiadanej urbanizácii Finestrat, len 10 minút jazdy od pulzujúceho mesta Benidorm.

Tento fantastický apartmán pozostáva z 2 spální, 2 kúpeľní, samostatnej kuchyne a veľkorysej terasy. Terasa ponúka to najlepšie z oboch svetov: časť je krytá a poskytuje dokonalý priestor na relaxáciu, časť je nekrytá a je ideálna na opaľovanie, grilovanie a vychutnávanie nádherného výhľadu na more, panorámu Benidormu a okolitú prírodu. Táto rezidencia je slnečným a svetlým útočiskom, ktoré ťaží z vynikajúcej južnej orientácie.

Pohodlie je kľúčové, keďže k apartmánu patrí vyhradené povrchové parkovacie miesto, ktoré patrí k nehnuteľnosti, ako aj praktická komora.

V tesnej blízkosti sa nachádza bohatá občianska vybavenosť vrátane Carrefour, Lidl, Mercadona a ďalších supermarketov, nákupného centra La Marina, Outlet Corte Inglés, Conforama, Sprinter a Decathlon. Neďaleká diaľnica AP-7 poskytuje rýchly a jednoduchý prístup a od nemocnice Villajoyosa, úžasnej pláže La Cala, známej pláže Torres a ďalších malebných pláží vo Villajoyose ste vzdialení len 5 minút. Rušné mesto Benidorm je tiež vzdialené len 10 minút jazdy autom.

Ak túto oblasť nepoznáte, určite sa ju oplatí preskúmať. Keď sa pozriete na tento výnimočný apartmán, objavíte príležitosť, ktorá je jednoducho príliš dobrá na to, aby ste si ju nechali ujsť. Neváhajte si naplánovať obhliadku a využite túto príležitosť, aby sa toto nádherné sídlo stalo vaším vlastným. Váš pobrežný sen už čaká!

Podlažie
2
Počet podlaží
4
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
90 m2
Úžitková plocha
70 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
570 m
Lekár
990 m
Kaviareň
530 m
Reštaurácia
830 m
Bar
500 m
Škola/škôlka
150 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00